Новини компанії

Червень 10, 2024

Суспільне Мовлення отримало нагороду Kyiv Pride Awards

Суспільне Мовлення отримало спецвідзнаку Kyiv Pride Awards як одна з ключових організацій, що сприяє рівності та прийняттю ЛГБТК+ спільноти в Україні. Також нагороду за особисту публічну діяльність отримала ведуча «Слей Шоу», музична продюсерка та співачка Марія Тучка aka ТУЧА. Символічних переможців оголосили 9 червня під час щорічного благодійного освітнього фестивалю «КиївПрайд». 

Читайте також: Олена Кривенко увійшла до шортлиста й отримала спеціальну відзнаку премії Journalist Excellence Awards 2024 

Суспільне Мовлення створює й розвиває проєкти, що висвітлюють важливість підтримки та захисту прав ЛГБТІК+ людей.

«Для нас дуже цінно те, що Суспільне отримало спеціальну відзнаку на події від Kyiv Pride, як союзник спільноти ЛГБТІК+. Ми відповідально і системно працюємо з темою рівності прав, гендерною тематикою на різних платформах і для різних аудиторій. Для нас перш за все це історії людей, діяльних, сміливих, інтегрованих в усі сфери життя в Україні», — розповіла Олександра Чернова, директорка департаменту цифрового контенту та соцмереж Суспільного Мовлення, яка отримувала нагороду на заході.

Читайте також: «Видимі» — новий документальний проєкт Суспільного про рівність і єдність

«Ця премія мені дала розуміння, що з кожним роком все більше і більше стає публічних людей, які можуть отримати таку відзнаку, а отже, публічні люди надихають інших публічних людей не мовчати. Такі змагання мені подоб❤️ У відстоюванні гідності та справедливості людини нам є ще над чим працювати, тим більше в контексті війни та військових ЛГБТК, тому за нагороду дякую і працюємо далі — особисто я і команда “Слей Шоу” звісно!» — прокоментувала Марія Тучка aka ТУЧА.

Минулого року Суспільне презентувало документальні проєкти «Видимі» та «Ілюзія рівності», присвячені боротьбі українок та українців за базові права людини.  

Читайте також: Спецпоказ фільму «Ілюзія рівності» Суспільного в Американському домі

«Розмаїття, інклюзія та рівність перш за все створюють люди. І я щиро тішусь, що працюю у команді Суспільного, де ми маємо можливість спільно зростати і надавати голоси кожній людині. Зокрема наші проєкти, які акцентовані на історіях про ЛГБТК+, сприяють побудові більш справедливого та гармонійного суспільства, де кожен відчуває себе важливим і потрібним. Нагорода від “КиївПрайд” дуже важлива в цьому контексті, адже вона підкреслює значущість цих зусиль і надає додаткову мотивацію продовжувати працювати в напрямку розмаїття, інклюзії та рівності», — Анастасія Гудима, керівниця центру національних спільнот Суспільного Мовлення.

Суспільне Мовлення — незалежна медіакомпанія з потужним охопленням на всіх платформах: телеканали Перший, Суспільне Новини, Суспільне Культура, Суспільне Спорт і національна мережа місцевих каналів; радіостанції Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура, Радіоточка. Лише перевірені новини читайте на сайті suspilne.media, на національних і місцевих диджитал-платформах. Ми мовимо мовами нацспільнот, представляємо Україну на Євробаченні, розвиваємо дитячий ресурс «Бробакс», навчаємо медіаспільноту в Академії Суспільного Мовлення. Захищаємо свободи в Україні.