Новини компанії

Травень 21, 2024

Лауреаткою Премії Ґонґадзе – 2024 стала Тетяна Трощинська

Щороку 21 травня відбувається вручення однієї з головних відзнак для професійних журналістів і журналісток в Україні — Премії імені Георгія Ґонґадзе. Цього року її отримала Тетяна Трощинська, директорка департаменту стратегічного аналізу та розвитку соціально впливового контенту на Суспільному. 

«Я отримую кредит довіри у професії, з якої не пішла. Це означає, що я маю пам'ятати і далі доводити, що журналістика — це професія небайдужих сміливих людей. І це вдячність усім колегам, журналістам і журналісткам, письменникам, поетам, які стали військовими, і завдяки яким можемо бути далі у цій професії і в нашій країні», — зауважила Тетяна Трощинська

Читайте також: Голови двох Комітетів ВР підтримали розширення мовлення Суспільного у марафоні «Єдині новини»

Тетяна Трощинська у журналістиці вже понад 30 років. Має авторські програми й успішно реалізовані проєкти. З 2018 до 2024 року була головною редакторкою «Громадського радіо». Зараз Тетяна продюсерка суспільно-політичного токшоу «Новий відлік» і ведуча Радіо Культура. А з квітня 2024 року очолює департамент стратегічного аналізу та розвитку соціально впливового контенту Суспільного Мовлення. Також Тетяна розробляє й проводить тренінги зі стратегічної та кризової комунікації, конфлікт-менеджменту, розвитку комунікативних і медіанавичок. Фіналістка Премії Ґонґадзе-2022.

Премія імені Георгія Ґонґадзе заснована 2019 року Українським ПЕН у партнерстві з родиною Георгія Ґонґадзе, Києво-Могилянською бізнес-школою та виданням «Українська правда». Вручається традиційно 21 травня — у день народження Георгія Ґонґадзе. 

Нагадаємо, окрім Тетяни Трощинської, на премію також номінувалися журналістки Анна Бабінець («Слідство.Інфо»), Ольга Руденко («Kyiv Independent»). Цьогорічне вручення Премії імені Георгія Ґонґадзе транслював ютуб-канал Першого.

Суспільне Мовлення — незалежна медіакомпанія з потужним охопленням на всіх платформах: телеканали Перший, Суспільне Новини, Суспільне Культура, Суспільне Спорт та національна мережа місцевих каналів; радіостанції Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура, Радіоточка. Лише перевірені новини читайте на сайті suspilne.media, на національних і місцевих диджитал-платформах. Ми мовимо мовами нацспільнот, представляємо Україну на Євробаченні, розвиваємо дитячий ресурс «Бробакс», навчаємо медіаспільноту в Академії Суспільного Мовлення. Маємо Суспільне Медіатеку — платформу унікальних відео та аудіо Суспільного від 1950-х і до сьогодні. Захищаємо свободи в Україні.