Новини компанії

Квітень 02, 2024

Костянтин Стрюков йде з Суспільного

Медіаменеджер Костянтин Стрюков звільняється з посади генерального продюсера, відповідального за соціально важливий контент (СВК) та спеціальні проєкти. До команди Суспільного Мовлення він приєднався у грудні 2022 року. 

Підписуйтесь на канал Суспільне Анонси в телеграм або вотсап, щоб дізнаватися про головні проєкти та події на Суспільному

«Я вдячний Костянтину за роботу. За цих 1,5 року команда СВК абсолютно виправдала першочерговий задум щодо створення дирекції з окремого напряму контенту. Все, що було вже створено, набуває значного суспільного резонансу та отримує позитивний відгук в різних аудиторій. Вірю, що масштаби роботи тільки зростатимуть і заслуга Костянтина в такій успішності командної роботи — неабияка», — зазначив голова правління Микола Чернотицький.

Костянтин відповідав за новий напрям на Суспільному і поділився здобутками за 1,5 року роботи:

«Спершу хочу подякувати Суспільному за таку круту можливість, яку надали мені. Для менеджменту це був ризик: дати стратегічні напрями — внутрішнє виробництво, спорт та Євробачення — новій людині, а ще з нуля запустити дирекцію соціально важливого контенту. Зараз, озираючись на результати, можу впевнено сказати, що ризик був повністю виправданий. Але у мене нічого б не вийшло, якби не люди, які були поруч. Я дуже хотів перелічити кожного, але їх більше сотні. Які 24/7 були поруч і допомагали робити потужні зміни й творити неймовірні результати», — розповідає Стрюков.

Під керівництвом Костянтина вперше на Суспільному повністю внутрішнім виробництвом був створений публіцистичний багатосерійний документальний проєкт «Остання війна». Окрім того, запустився національний спортивний телеканал Суспільне Спорт, а відбір на Євробачення пройшов з новими рекордами.

«Це були насичені й дуже важкі півтора року. Ми справді робили важливі для суспільства речі. Контент, який дивляться та про який дискутують. На премʼєрі документального фільму “Голодомор. Літописці” не було вільних місць. Для мене це було важливо й особисто, бо моя сімʼя, як і багато інших українських сімей, пройшла через випробування Голодомором.

Суспільне — величезна компанія, й важко швидко робити кардинальні зміни, які мають принести максимальні результати, та коли я дивлюсь на результати, то не можу повірити в те, що нам вдалося. Ми зробили неймовірне. Тепер, після трансформації, побудованих процесів, створення сильної та ефективної команди, коли зміни вже запроваджені, плани на 2024 рік розписані, проєкти запущені, дирекції потрібна людина зі свіжими силами. Я впевнений, що команда Суспільного продовжить створювати один із найкращих суспільно важливий контент в Україні», — наголосив Костянтин Стрюков.

Читайте також: Юлія Федів стала членкинею правління Суспільного

Український медіаменеджер Костянтин Стрюков приєднався до команди Суспільного Мовлення на посаді генерального продюсера соціально важливого контенту та спеціальних проєктів 9 грудня 2022 року.

До Суспільного Костянтин Стрюков мав досвід організації виробництва теле- та кіноконтенту, запуску телеканалів «з нуля», розвитку команд, роботи в корпоративних структурах. Свого часу був генеральним директором «MTV Україна», керівником нішевих телеканалів групи «Інтер» (MTV, «Мега», «Ентер-Фільм», «Ентер-Музика», К2), генеральним директором одних з найбільших українських рекламних агенцій Starcom Ukraine та Vizeum Ukraine, автором ідеї створення першого науково-популярного українського телеканалу «Мега», дитячого телеканалу «Піксель» та розважального телеканалу Zoom, продюсером документальних проєктів «Україна: забута історія», «Містична Україна», «Гордість України» та інших програм.

Суспільне Мовлення — незалежна медіакомпанія з потужним охопленням на всіх платформах: телеканали Перший, Суспільне Новини, Суспільне Культура, Суспільне Спорт та національна мережа місцевих каналів; радіостанції Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура, Радіоточка. Лише перевірені новини читайте на сайті suspilne.media, на національних і місцевих діджитал-платформах. Ми мовимо мовами нацспільнот, представляємо Україну на Євробаченні, розвиваємо дитячий ресурс «Бробакс», навчаємо медіаспільноту в Академії Суспільного Мовлення. Маємо Суспільне Медіатека — платформу унікальних відео та аудіо Суспільного від 1950-х і до сьогодні. Захищаємо свободи в Україні.