Новини компанії

Листопад 24, 2023

Запуск нового спортивного телеканалу Суспільне Спорт відбудеться 29 листопада

З 29 листопада новий спортивний телеканал Суспільне Спорт розпочне повноцінне мовлення. Телеканал доступний для перегляду на супутниковому телебаченні, а також у мережах OTT-платформ.

Читайте також: Дивіться старт нового біатлонного сезону на Суспільному

Телеканал Суспільне Спорт є частиною великої мультимедійної платформи, що також охоплює сайт та соціальні мережі. У режимі 24/7 телеканал Суспільне Спорт транслюватиме топові спортивні події, випуски спортивних новин, студійні програми, а також документальні передачі. Серед найбільших змагань, які висвітлюватиме телеканал — Олімпійські та Паралімпійські ігри, Чемпіонати світу та Європи з олімпійських видів спорту, національні змагання в Україні.

Генеральний продюсер суспільно важливого контенту та спеціальних проєктів Суспільного Костянтин Стрюков відзначив роль нового телеканалу в розвитку українського спорту:

«Спорт завжди був важливою частиною людської діяльності, важливою частиною культури нації. Він допомагає зміцнювати довіру в суспільстві й підтримувати його дух, долати комунікаційні бар'єри та об'єднувати людей. Тому спорт і потрапив у дирекцію суспільно важливого контенту. 

Наш спортивний напрям — це не тільки прямі трансляції змагань, а й виробництво новин та зйомки студійних аналітичних програм. І весь цей контент, ми поширюємо на усі наші платформи: телебачення, діджитал, радіо, соцмережі. Зі збільшенням спортивного контенту на різних медіаплатформах зростатиме й кількість споживачів, уболівальників та ентузіастів спорту. Наша мета як суспільного мовника — показувати якомога більше спортивних змагань, в яких беруть участь українські спортсмени та команди як на міжнародному, так і на національному рівні. Новий спортивний телеканал — це ще один інструмент, який допоможе популяризувати спорт в Україні. Популяризація спорту — дуже важливе питання. До нього залучено багато людей: від батьків, які віддають своїх дітей до спортивних секцій, до Міністерства спорту та спортивних федерацій. Ми зробимо все можливе, щоб про здобутки наших спортсменів дізналось якомога більше українців і більше вболівальників об'єдналось навколо незламного духу українців», — говорить Костянтин Стрюков.

Наразі телеканал Суспільне Спорт транслює Чемпіонат України з баскетболу, матчі молодіжної збірної України U21 у відборі на Євро-2025, Чемпіонат світу з футболу U17. З 25 листопада Суспільне Спорт транслюватиме новий біатлонний сезон 2023-2024 (Кубок світу, Кубок IBU, Чемпіонат світу). Також у планах трансляції футзалу (матчі ФК «ХІТ» у футзальній Лізі чемпіонів), Чемпіонат України хокею, плавання (Чемпіонат Європи на короткій воді).

Керівник спортивного напряму Суспільного Мовлення Олексій Мандзій каже, що запуск спортивного телеканалу стане ще однією платформою дистрибуції якісного спортивного контенту від Суспільного.

«Телеканал Суспільне Спорт — це крок для масштабування та розширення нашої спортивної "екосистеми", старт якої відбувся у 2020 році. Телеканал почав тестове мовлення ще наприкінці серпня, за цей час ми збирали відгуки аудиторії, паралельно працювали над удосконаленням нашої якісної контентної пропозиції, яка також доступна на інших платформах.

Фокус роботи Суспільне Спорт — з акцентом на українських спортсменах та українському спорті — залишиться незмінним, редакційна політика також, просто тепер у нас додається ще одна платформа дистрибуції. Ми не створюємо канал у вакуумі, він не буде існувати відірваним від сайту, соцмереж, ютубу. Це і є наша перевага, яка вирізняє нас з-поміж інших», — зазначає Олексій Мандзій.

Суспільне Спорт — велика мультимедійна платформа, що охоплює телеканал, сайт та соціальні мережі. Більше новин зі світу спорту читайте на сайті Суспільне Спорт.

Суспільне Мовлення — незалежна медіакомпанія з потужним охопленням на всіх платформах: телеканали Перший, Суспільне Новини, Суспільне Культура, Суспільне Спорт та національна мережа місцевих каналів; радіостанції Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура, Радіоточка. Лише перевірені новини читайте на сайті suspilne.media, на національних і місцевих діджитал-платформах. Ми мовимо мовами нацспільнот, представляємо Україну на Євробаченні, розвиваємо дитячий ресурс «Бробакс», навчаємо медіаспільноту в Академії Суспільного Мовлення. Захищаємо свободи в Україні.