Новини компанії

Березень 13, 2024

З росії намагались глушити сигнал Суспільного на супутнику

Сьогодні, 13 березня, з росії була зафіксована вже друга спроба глушіння сигналу каналів Суспільного на супутнику Astra. Мова йде про супутникові телеканали Перший, Суспільне Культура, Суспільне Крим, Суспільне Новини, Суспільне Спорт, а також радіостанції. 

Сигнал глушили з центру космічного зв’язку «Медвежі озера», що знаходиться в Підмосков’ї.

Атака тривала протягом години і призвела до відсутності теле- та радіоканалів на супутнику. Мовлення було відновлено. 

Читайте також: Інтерв’ю з усієї країни від місцевих команд Суспільного — добірка

Нагадаємо, у листопаді минулого року була спроба втручання в роботу п’яти телеканалів Суспільного Мовлення, які мовлять на супутнику — їх намагалися глушити та підмінити контент. 

Суспільне Мовлення — незалежна медіакомпанія з потужним охопленням на всіх платформах: телеканали Перший, Суспільне Новини, Суспільне Культура, Суспільне Спорт та національна мережа місцевих каналів; радіостанції Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура, Радіоточка. Лише перевірені новини читайте на сайті suspilne.media, на національних і місцевих діджитал-платформах. Ми мовимо мовами нацспільнот, представляємо Україну на Євробаченні, розвиваємо дитячий ресурс «Бробакс», навчаємо медіаспільноту в Академії Суспільного Мовлення. Маємо Суспільне Медіатека — платформу унікальних відео та аудіо Суспільного від 1950-х і до сьогодні. Захищаємо свободи в Україні.