Новини компанії

Листопад 09, 2023

Супутникові телеканали Суспільного піддалися атаці. ОНОВЛЕННЯ: мовлення відновлено о 12:56

Зафіксовано спроби втручання в роботу п’яти телеканалів Суспільного Мовлення, які мовлять на супутнику — їх намагаються глушити та підмінити контент. Про це повідомляє пресслужба Суспільного Мовлення. 

Читайте також: 8-й Donbas Media Forum — Суспільне на найбільшій медіаконференції осені

Мова йде про супутникові телеканали Перший, Суспільне Новини, Суспільне Крим, Суспільне Культура та Суспільне Спорт, які глядачі дивляться через індивідуальні супутникові антени. Водночас у цифровому ефірі Т2 та кабельних мережах ефір триває без змін.

Атака розпочалась 9 листопада об 11:07. Технічні спеціалісти відповідних служб працюють над усуненням проблеми.

Мовлення відновлено о 12:56.

Суспільне Мовлення — незалежна медіакомпанія з потужним охопленням на всіх платформах: телеканали Перший, Суспільне Новини, Суспільне Культура, Суспільне Спорт і національна мережа місцевих каналів; радіостанції Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура, Радіоточка. Лише перевірені новини читайте на сайті suspilne.media, на національних і місцевих діджитал-платформах. Ми мовимо мовами нацспільнот, представляємо Україну на Євробаченні, розвиваємо дитячий ресурс «Бробакс», навчаємо медіаспільноту в Академії Суспільного Мовлення. Захищаємо свободи в Україні.