Новини компанії

Лютий 09, 2024

ЄМС запустила безкоштовну цифрову платформу для прямих трансляцій спортивних подій

Європейська мовна спілка запустила нову спортивну платформу Eurovision Sport, завдяки якій глядачі з усієї Європи зможуть спостерігати за всіма спортивними подіями. Цифрова стрімінгова платформа працюватиме у вільному доступі разом із суспільними медіа. Крім того, Eurovision Sport уже доступний на сайті https://eurovisionsport.com, а також у додатках для Android та IOS. Трансляції відбуватимуться англійською мовою.

Завдяки Eurovision Sport тисячі годин контенту будуть транслюватися в єдиному цифровому форматі, доповнюючи вже наявні трансляції суспільних медіа та показуючи найрізноманітніші спортивні події.

«Створення такої платформи — великий крок для популяризації спортивних змагань та трансляцій, адже глядачі у зручний для себе спосіб отримають більше контенту, права на який належать ЄМС. Окрім того, одна з ідей, яка зараз опрацьовується Суспільним Мовленням разом із ЄМС, — дати можливість людям у різних країнах Європи слухати українськомовний коментар. Це дуже важливо для нас як для Суспільного мовника, особливо у зв’язку з кількістю українців, які вимушено перебувають за кордоном. І навпаки — іноземці, які перебувають в Україні, з часом зможуть слухати трансляції спортивних змагань своєю мовою», — Олексій Мандзій, керівник спортивного напряму Суспільного Мовлення.

Читайте також: Суспільне покаже Чемпіонат світу з біатлону

Eurovision Sport працюватиме разом із мережею членів ЄМС, які надають суспільні послуги, щоб забезпечити глядачам повне висвітлення багатьох олімпійських видів спорту — від легкої атлетики до гімнастики, лижного спорту, плавання та багатьох інших. Платформа транслюватиме події від чемпіонатів світу до чемпіонатів Європи, мультиспортивні події та національні чемпіонати. Eurovision Sport стане першим спортивним стрімінговим сервісом, який забезпечить гендерну рівність у всьому своєму спортивному контенті в прямому ефірі. Різноманітність та інклюзивність також закладені в основу цієї платформи.

Серед перших змагань, які транслюватимуться на цифровій платформі, Eurovision Sport покаже цьогорічний Чемпіонат світу з водних видів спорту в Досі (2–18 лютого), майбутній Чемпіонат світу з біатлону (7–18 лютого) в Чехії та Чемпіонат світу з легкої атлетики в приміщенні в Глазго (1–3 березня).

Читайте також: Суспільне Спорт стане офіційним транслятором матчів збірної України з хокею

Щоб надати унікальний сервіс для глядачів і забезпечити відповідність потребам вболівальників, країн-членів, федерацій та спонсорів, розробники платформи провели глибокі дослідження ринку.

Вітаючи запуск, Ноель Карран, генеральний директор ЄМС, сказав: «Eurovision Sport змінює правила гри для вболівальників по всій Європі та в усьому світі».

«Ми твердо віримо, що спорт має бути для всіх. Члени нашої суспільної медіаспільноти вже висвітлюють багато провідних спортивних подій світу в прямому ефірі, а нова цифрова платформа забезпечить їх повне висвітлення. Наразі лише третина вболівальників мають доступ до спортивних каналів преміумкласу. Ми сподіваємося, що завдяки безкоштовній трансляції Eurovision Sport демократизує доступ до прямих спортивних трансляцій і допоможе розвивати окремі види спорту через наочність і залучення, заохочуючи до більшої участі та гарантуючи, що ми всі “об’єднані спортом”», — Ноель Карран, генеральний директор ЄМС.

Наразі ЄМС управляє медіаправами на 14 видів спорту від імені суспільних мовників, забезпечуючи понад 43 000 годин спортивних трансляцій на рік завдяки угодам із 28 міжнародними спортивними федераціями.

Коментуючи запуск, Ґлен Кіллейн, виконавчий директор зі спорту ЄМС, сказав: «За підтримки суспільних медіа ми зможемо надати спортивним федераціям майданчик для їхніх видів спорту в усьому світі. У цьому фрагментованому цифровому світі вболівальникам важко і дорого знаходити й отримувати доступ до улюбленого виду спорту, а спортивним федераціям — залучати нову аудиторію. Ця цифрова платформа забезпечує розв’язання обох цих проблем».

Суспільне Мовлення — незалежна медіакомпанія з потужним охопленням на всіх платформах: телеканали Перший, Суспільне Новини, Суспільне Культура, Суспільне Спорт та національна мережа місцевих каналів; радіостанції Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура, Радіоточка. Лише перевірені новини читайте на сайті suspilne.media, на національних і місцевих діджитал-платформах. Ми мовимо мовами нацспільнот, представляємо Україну на Євробаченні, розвиваємо дитячий ресурс «Бробакс», навчаємо медіаспільноту в Академії Суспільного Мовлення. Маємо Суспільне Медіатеку — платформу унікальних відео та аудіо Суспільного від 1950-х і до сьогодні. Захищаємо свободи в Україні.