Новини компанії

Лютий 05, 2024

Суспільне Спорт стане офіційним транслятором матчів збірної України з хокею

Телеканал Суспільне Спорт і сайт Суспільне Спорт транслюватимуть матчі збірної України з хокею у відборі на Олімпійські ігри-2026, а також на Чемпіонаті світу-2024.

Читайте також: Суспільне Спорт транслюватиме матчі Чемпіонату України з хокею

Груповий етап Олімпійської кваліфікації для збірної України розпочнеться 8 лютого. Суперниками України по групі J є збірні Естонії, Республіки Кореї та Польщі. До наступного раунду відбору пройде команда-переможниця групи. Всі поєдинки відбуватимуться у Польщі.

Наступним великим форумом для збірної України стане Чемпіонат світу у Литві (дивізіон I, група B), який проходитиме з 27 квітня по 3 травня. Українці зіграють проти збірних Литви, Естонії, Китаю, Нідерландів та Іспанії. Команда, що посяде перше місце у групі, на наступному Чемпіонаті світу виступатиме у групі A дивізіону I. 

Суспільне Спорт — велика мультимедійна платформа, що охоплює телеканал, сайт та соціальні мережі. Більше новин зі світу спорту читайте на сайті Суспільне Спорт.

Суспільне Мовлення — незалежна медіакомпанія з потужним охопленням на всіх платформах: телеканали Перший, Суспільне Новини, Суспільне Культура, Суспільне Спорт та національна мережа місцевих каналів; радіостанції Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура, Радіоточка. Лише перевірені новини читайте на сайті suspilne.media, на національних і місцевих діджитал-платформах. Ми мовимо мовами нацспільнот, представляємо Україну на Євробаченні, розвиваємо дитячий ресурс «Бробакс», навчаємо медіаспільноту в Академії Суспільного Мовлення. Маємо Суспільне Медіатеку — платформу унікальних відео та аудіо Суспільного від 1950-х і до сьогодні. Захищаємо свободи в Україні.