Новини компанії

Лютий 01, 2024

Суспільне Спорт транслюватиме матчі Чемпіонату України з хокею

З 2 лютого телеканал Суспільне Спорт і сайт Суспільне Спорт транслюватимуть матчі Чемпіонату України з хокею сезону 2023-2024.

У п’ятницю, 2 лютого, о 18:00 сайт Суспільне Спорт транслюватиме матч «Сокіл» (Київ) – «Берсерки» (Харків) (на телеканалі Суспільне Спорт цей поєдинок у відкладеному показі йтиме о 21:45). У суботу, 3 лютого, сайт Суспільне Спорт покаже два поєдинки — «Кременчук» – «Тризуб» о 14:00 та «Київ Кепіталз» – «Дніпро» о 18:00.

У Чемпіонаті України з хокею беруть участь шість команд: «Сокіл» (Київ), «Кременчук» (Кременчук), «Київ Кепіталз» (Київ), «Тризуб» (Київ), «Дніпро» (Херсон) та «Берсерки» (Харків). До стадії плей-оф потраплять чотири найкращі команди сезону.

Турнірна таблиця Чемпіонату України з хокею:

  1. «Сокіл» (Київ) — 56 очок
  2. «Кременчук» (Кременчук) — 48 очок 
  3. «Київ Кепіталз» (Київ) — 48 очок
  4. «Дніпро» (Херсон) — 48 очок
  5. «Тризуб» (Київ) — 18 очок
  6. «Берсерки» (Харків) — 7 очок

Читайте також: Суспільне Спорт покаже змагання з дзюдо у новому сезоні

Суспільне Спорт — велика мультимедійна платформа, що охоплює телеканал, сайт та соціальні мережі. Більше новин зі світу спорту читайте на сайті Суспільне Спорт.

Суспільне Мовлення — незалежна медіакомпанія з потужним охопленням на всіх платформах: телеканали Перший, Суспільне Новини, Суспільне Культура, Суспільне Спорт та національна мережа місцевих каналів; радіостанції Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура, Радіоточка. Лише перевірені новини читайте на сайті suspilne.media, на національних і місцевих діджитал-платформах. Ми мовимо мовами нацспільнот, представляємо Україну на Євробаченні, розвиваємо дитячий ресурс «Бробакс», навчаємо медіаспільноту в Академії Суспільного Мовлення. Маємо Суспільне Медіатеку — платформу унікальних відео та аудіо Суспільного від 1950-х і до сьогодні. Захищаємо свободи в Україні.