Новини компанії

Січень 15, 2024

Суспільне оголосило мистецькі конкурси на проєкт розслідувань та документальний серіал

15 січня Суспільне Мовлення оголосило два мистецьких конкурси — на виготовлення циклу журналістських розслідувань про політичні зміни внаслідок повномасштабної війни та документального серіалу про продовольчі злочини росії. Продакшени та виробники контенту можуть подаватися на участь у цих конкурсах до 10 лютого 2024 року (включно). Нижче подаємо детальнішу інформацію про кожен з них.

Цикл журналістських розслідувань про політичні зміни в країні, спричинені повномасштабною війною. У фокусі — прикордонні регіони, зокрема Сумщина, Харківщина і Чернігівщина. Разом із політологами й соціологами проєктна команда має дослідити, які політичні трансформації відбуваються в країні та як вони впливають на різні сфери життя громад — від гальмування процесу декомунізації і змін у сфері культури до активного розвитку громадського сектору і проєктів, спрямованих на згуртування та консолідацію суспільства. 

Для участі у цьому мистецькому конкурсі необхідно до 10 лютого 2024 року (включно) заповнити форму реєстрації та подати документи, вказані в оголошенні. У ньому ж можна ознайомитися з деталями щодо конкурсу, вимог до кандидатів та матеріалів, формату та оплати проєкту. 

Запитання щодо умов проведення конкурсу надсилайте на електронну адресу o.kyrylenko@suspilne.media.

Читайте також: «Ми прагнемо бути роботодавцем-партнером», — Вікторія Сидоренко

Документальний серіал дослідить факти продовольчого дефіциту як фактора впливу у війні. В основу проєкту ляжуть розслідування російських злочинів, які стосуються переважно сільського господарства в Україні, а також пояснення, як вони вплинули на економічну ситуацію: спровокували зростання світових цін на продовольство в цілому, та на зернобобові культури зокрема. 

Проєкт базуватиметься на викриттях злочинів росії та коментарях свідків й експертів — жителів деокупованих територій, аграріїв, економістів, військових, представників громад і влади, міжнародників та юристів. 

Для участі у цьому мистецькому конкурсі необхідно до 10 лютого 2024 року (включно) заповнити форму реєстрації та подати документи, вказані в оголошенні. У ньому ж можна ознайомитися з деталями щодо конкурсу, вимог до кандидатів та матеріалів, формату та оплати проєкту. 

Запитання щодо умов проведення конкурсу надсилайте на електронну адресу — z.byndas@suspilne.media.

Також ознайомтеся з Порядком проведення мистецьких конкурсів на Суспільному. 

Суспільне Мовлення — незалежна медіакомпанія з потужним охопленням на всіх платформах: телеканали Перший, Суспільне Новини, Суспільне Культура, Суспільне Спорт та національна мережа місцевих каналів; радіостанції Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура, Радіоточка. Лише перевірені новини читайте на сайті suspilne.media, на національних і місцевих діджитал-платформах. Ми мовимо мовами нацспільнот, представляємо Україну на Євробаченні, розвиваємо дитячий ресурс «Бробакс», навчаємо медіаспільноту в Академії Суспільного Мовлення. Маємо Суспільне Медіатеку — платформу унікальних відео та аудіо Суспільного від 1950-х і до сьогодні. Захищаємо свободи в Україні.