Новини компанії

Грудень 18, 2023

«Ми прагнемо бути роботодавцем-партнером», — Вікторія Сидоренко

Директорка з управління персоналом Суспільного Мовлення Вікторія Сидоренко взяла участь у засіданні Президії Професійної спілки працівників культури України, присвяченому темі трудових відносин у період воєнного стану.

У межах засідання за участі голів профспілок з усіх куточків України вона розповіла про виклики в організації трудових відносин під час воєнного стану на Суспільному та щодо досвіду впровадження грейдингової системи оплати праці й особливостей роботи з такою системою. До зустрічі також долучились фахівці Державної служби України з питань праці.

Читайте також: Ярослав Юрчишин: Суспільне — чудовий приклад успішної реформи

Голова Профспілки працівників культури України Галина Гайдук за результатами проведеного засідання поділилась: «В ході заходу було з приємністю зазначено, що керівництво Суспільного Мовлення, незважаючи на брак фінансування, з розумінням ставиться до проблем людини, праці і докладає максимум зусиль до забезпечення соціальних інтересів працівників»

Галина Гайдук подякувала Суспільному за конструктивний діалог та якісну організацію роботи працівників, що є вкрай актуальною на сьогодні темою як для профспілкових активістів, які переймаються питаннями захисту трудових прав працівників, так і для працівників сфери медіа, які у воєнний час потребують своєчасної інформаційно-роз’яснювальної допомоги й консультацій з боку Профспілки.

Вікторія Сидоренко на зустрічі зазначила: «Суспільне, як і більшість роботодавців країни, має багато викликів в організації роботи працівників. Виклики воєнного часу стали для всіх новою реальністю, у якій ми прагнемо бути роботодавцем-партнером, бути точкою опори для колективу й залишатись надійним соціальним партнером для організацій профспілок».

Директорка з управління персоналом компанії також докладно поділилася успішним досвідом впровадження грейдингової системи оплати праці на Суспільному мовнику, яка стартувала ще у травні 2021 року; розповіла про основні принципи побудови такої системи, її ключові переваги й недоліки, а також особливості запровадження й адміністрування. Інтерес профспілок до цієї теми пов’язаний з тим, що все більше роботодавців галузі обирають грейдингову систему для себе й очікується, що з наступного року кількість таких роботодавців зросте, а отже грейдингова система може стати панівною у галузі культури.

Суспільне Мовлення — незалежна медіакомпанія з потужним охопленням на всіх платформах: телеканали Перший, Суспільне Новини, Суспільне Культура, Суспільне Спорт та національна мережа місцевих каналів; радіостанції Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура, Радіоточка. Лише перевірені новини читайте на сайті suspilne.media, на національних і місцевих діджитал-платформах. Ми мовимо мовами нацспільнот, представляємо Україну на Євробаченні, розвиваємо дитячий ресурс «Бробакс», навчаємо медіаспільноту в Академії Суспільного Мовлення. Маємо Суспільне Медіатеку — платформу унікальних відео та аудіо Суспільного від 1950-х і до сьогодні. Захищаємо свободи в Україні.

Фото — Олег Переверзєв