Новини компанії

Листопад 17, 2023

«Жадан і Собаки» назвали новий альбом на честь Радіо Промінь

Гурт «Жадан і Собаки» видав на стрімінгових платформах новий студійний альбом «Радіопромінь». До нього увійшли 13 треків, серед яких вже відомі пісні «Рогань», «Серце», «Вафлі Артек» і кавер на хіт «Наркомани на городі» групи «Брати Гадюкіни». 

Читайте також: Українське Радіо: Майже сто років магії

Концертні презентації пісень альбому «Радіопромінь» відбуватимуться під час великого туру двадцятьма містами України. Він розпочнеться 24 листопада великим шоу у Києві.

«Нам приємно презентувати альбом "Радіопромінь" саме на Радіо Промінь. Єдине, що наш альбом називається одним словом. Ваше радіо ми страшенно любимо, я на ньому фактично виріс. Власне воно є школою здорової української естрадної пісні Іво Бобула, Павла Зіброва, Павла Дворського. Це моя школа, я на цьому зростав. Я на цьому власне формувався, як людина і громадянин і вам того ж раджу.

Якщо сказати ще трішки про сам реліз: ми почали писати перші пісні цього альбому ще до початку великої війни, продовжили працювати минулого року. Альбом справді різнобарвний, різновекторний, там є пісні більш динамічні більш ліричні, є кілька надзвичайно цікавих фітів. Мені здається, що це справді наша етапна робота, яка свідчить про те, що проєкт рухається, розвивається, набуває нового звучання, нових сенсів і відповідно набуває нових слухачів. Страшенно приємно, що вас на концертах так багато, що ви такі молоді, активні і головне, що ми з вами знаходимось на одній хвилі. Ви чудово знаєте, що ми активно займаємося волонтерством і для нас концерти, які ми сьогодні граємо це передусім діяльність на підтримку нашої країни та нашого війська. Частину отриманого прибутку ми передаємо на потреби українського війська, тому запрошую вас на концерти нашого зимового туру. Побачимось, почуємось!» — розповів фронтмен гурту Сергій Жадан в ефірі Радіо Промінь.

Суспільне Мовлення — незалежна медіакомпанія з потужним охопленням на всіх платформах: телеканали Перший, Суспільне Новини, Суспільне Культура, Суспільне Спорт та національна мережа місцевих каналів; радіостанції Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура, Радіоточка. Лише перевірені новини читайте на сайті suspilne.media, на національних і місцевих діджитал-платформах. Ми мовимо мовами нацспільнот, представляємо Україну на Євробаченні, розвиваємо дитячий ресурс «Бробакс», навчаємо медіаспільноту в Академії Суспільного Мовлення. Захищаємо свободи в Україні.