Новини компанії

Листопад 10, 2023

Микола Чернотицький: Розбудовуємо Суспільне, щоб не було «новинних пустель»

Інвестиції в новини й гіперлокальну мережу — пріоритети Суспільного Мовлення. Про це заявив Микола Чернотицький, голова правління, під час виступу на Donbas Media Forum 2023.

«З початку повномасштабного вторгнення для всіх стало зрозумілим, навіщо існує Суспільне Мовлення. Ми виконували й виконуємо свою місію — захищати свободи в Україні. Я дуже гордий тим, як працювали наші люди, особливо в регіонах», — сказав він під час виступу.

«Ми максимально інвестуємо в наші новини, щоб вони були всюди, щоб ви отримували інформацію, яка дає змогу прийняти правильне рішення. На початку повномасштабного вторгнення, коли ми почали вперше викладати повідомлення про тривоги, ця інформація рятувала життя», — підкреслив Микола Чернотицький.

За його словами, фокус на новини дав змогу фантастично вирости Суспільному в діджиталі: якщо до повномасштабного вторгнення сумарна кількість підписок на телеграм-каналах становила 30 тисяч, то сьогодні — 1,4 мільйона. Загальна кількість підписок на всіх соціальних мережах — 8 мільйонів.

Читайте також: Журналісти Суспільного отримали нагороду «Європейський журналіст 2023» від «Приз Європа 2023»

Одним із важливих напрямів для компанії є розбудова гіперлокальної мережі, пілотний проєкт якої був реалізований ще до 2022 року. Зараз триває розбудова гіперлокальної мережі в 32 громадах 5 областей: «16 кореспондентів будуть працювати на локальному рівні, щоб не було “новинних пустель”, щоб коли країна почне відновлюватися, робота журналістів на місцевому рівні зменшила ризики корупційних проявів».

Суспільне Мовлення — незалежна медіакомпанія з потужним охопленням на всіх платформах: телеканали Перший, Суспільне Новини, Суспільне Культура, Суспільне Спорт та національна мережа місцевих каналів; радіостанції Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура, Радіоточка. Лише перевірені новини читайте на сайті suspilne.media, на національних і місцевих діджитал-платформах. Ми мовимо мовами нацспільнот, представляємо Україну на Євробаченні, розвиваємо дитячий ресурс «Бробакс», навчаємо медіаспільноту в Академії Суспільного Мовлення. Захищаємо свободи в Україні.

Фото — Олег Переверзєв