Новини компанії

Жовтень 27, 2023

Журналісти Суспільного отримали нагороду «Європейський журналіст 2023» від «Приз Європа 2023»

Журналісти Суспільного Мовлення отримали нагороду «Європейський журналіст 2023» в рамках міжнародного конкурсу «Приз Європа 2023». Нагороду вручила генеральна директорка Rundfunk Berlin-Brandenburg Ульріке Деммер.

«Більшість із тут сьогодні присутніх не знають, що означає жити й працювати в умовах війни», — зазначила Ульріке Деммер у своїй промові та звернулася до всіх українських журналістів, які, попри страх за власне життя, не втомлюються інформувати своїх співгромадян: «Щодня ви будуєте духовний бастіон проти жаху».

Президентка «Приз Європа» та Генеральна директорка Bayerischer Rundfunk Катя Вілдермут наголосила, що вільна та незалежна якісна журналістика зараз необхідна як ніколи.

Міжнародний конкурс «Приз Європа 2023» проводився в межах однойменного фестивалю, який розпочався 22 жовтня 2023 року в Берліні. Переможців конкурсу оголосили 27 жовтня на церемонії нагородження. На «Приз Європа 2023» у різних категоріях також були номіновані документальні проєкти Суспільного «Капелани. Віра на війні», «Буча: Розстріл на Києво-Мироцькій», «Музиканти і війна» та «Щоденник вцілілої».

Читайте також: Чотири проєкти Суспільного — серед номінантів «Приз Європа 2023»

«Приз Європа» (PRIX EUROPA) — це найбільш впливовий фестиваль серед європейських мовників, який підтримується Європейською мовною спілкою. Заснований Європейським Парламентом, Європейською Комісією та Європейським культурним фондом у 1987 році, сьогодні він перетворився на найвпливовіший загальноєвропейський фестиваль серед європейських мовників.

Суспільне Мовлення — незалежна медіакомпанія з потужним охопленням на всіх платформах: телеканали Перший, Суспільне Новини, Суспільне Культура, Суспільне Спорт і національна мережа місцевих каналів; радіостанції Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура, Радіоточка. Лише перевірені новини читайте на сайті suspilne.media, на національних і місцевих діджитал-платформах. Ми мовимо мовами нацспільнот, представляємо Україну на Євробаченні, розвиваємо дитячий ресурс «Бробакс», навчаємо медіаспільноту в Академії Суспільного Мовлення. Захищаємо свободи в Україні.