Новини компанії

Листопад 03, 2023

Радіо Культура повертається до цілодобового мовлення

З 6 листопада Радіо Культура повертається до цілодобового мовлення. Відтепер 24 години на добу 7 днів на тиждень в ефірі звучатимуть програми власного виробництва.

Зокрема, радіослухачі знову матимуть можливість слухати класичну музику. Відтепер щобудня о 09:10 звучатиме програма «Радіоконцерт» — колекція вишуканої класичної музики у виконанні художніх колективів Українського Радіо та з художнього фонду Українського Радіо.

Читайте також: «Їжа як культура» — новий радіоблог на Радіо Культура

З 10:05 до 12:00«Ранок культурної людини» з Євгенієм Агарковим та Єлизаветою Цареградською. 

О 13:10«Час інтерв'ю» — ґрунтовні розмови ведучих Радіо Культура зі знаковими особистостями про найважливіші події та вектори розвитку суспільства. 

Також упродовж дня звучатиме багато класичної музики, культурологічні програми, аудіоверсії найцікавіших книжок і театральних вистав, оригінальні радіодрами, поезія, документальні проєкти й радіофільми.

Щоп’ятниці о 21:00 в ефір повертається улюблена передача багатьох слухачів — «Радіодетектив». Це постановки Радіо Культура за найцікавішими детективами українських авторів, де звучать голоси відомих акторів театру і кіно. А щовихідних о 21:00 на Радіо Культура почуєте передачу «Вистава без антракту», де звучать повні версії радіопостановок культових вистав українських театрів. У нічному ефірі Радіо Культура звучатиме класична музика.

«Аудиторія Радіо Культура матиме змогу віднайти в ефірі улюблені радіопередачі. Ми додаємо ще більше класичної музики та знакових радіолітературних форматів. Також посилюємо лінійку наших праймових програм інтерв’ю — у токшоу “Час інтерв’ю” почуєте ще більше виняткових голосів, які говоритимуть про важливе. В наших планах також розвиток лінійки радіодокументалістики — на важливу прем’єру чекаємо вже наприкінці листопада», — каже виконавча продюсерка Радіо Культура Ірина Славінська

Радіо Культура — головний осередок культурного життя країни в радіопросторі. Слухайте Радіо Культура на хвилях у FM-діапазоні, а також в мобільному застосунку suspilne.radio в Google Play та App Store, і на сайті suspilne.radio.