Новини компанії

Вересень 20, 2023

Дитяче Євробачення-2023: Суспільне оголосило членів журі Нацвідбору

Суспільне Мовлення оголосило склад журі фіналу Національного відбору на Дитяче Євробачення-2023, голосування за яке тривало в мобільному застосунку Дія з 11 по 17 вересня включно. Впродовж тижня свій голос встигли віддати понад 630 тисяч українців. 

Читайте також: Нацвідбір на Дитяче Євробачення: оголошено дату фіналу та порядок виступів

Лідерами голосування та членами журі Нацвідбору на Дитяче Євробачення стали:

Ігор Кондратюк (28,16%) — телевізійний ведучий, продюсер та шоумен. Співавтор співочих талант-шоу «Караоке на майдані» та «Шанс», суддя «Україна має талант!» та «X-Фактор».

«Попри війну, постійні повітряні тривоги, бомбардування міст і сіл, блекаути та інші негаразди, українські діти знаходять у собі бажання і наснагу розвивати свої таланти. Для мене велика честь обирати серед цих найкращих, найяскравіших зірочок, представника від України на Дитяче Євробачення-2023», — зазначив Ігор Кондратюк, за якого свій голос віддали понад 177 тисяч опитуваних.

Jerry Heil (24,93%) — співачка, музикантка й авторка пісень. У 2023 році стала лауреаткою премії Music Moves Europe Awards. Музична продюсерка, засновниця музичного лейбла Nova Music. 

«В сучасних реаліях буде дуже важко обрати переможця. Ми всі на межі нервової напруги. Кожна дитина буде вірити, що саме її пісня має представити Україну в конкурсі — і кожна буде права! Тому що кожна дитина зараз — голос України. Через війну українські діти дуже швидко подорослішали. Переможець чи переможниця — це молодий талант, в чистому голосі якого з’єднаються дитяча щирість і дорослий погляд на світ», — поділилася Jerry Heil, яка за результатами опитування отримала близько 157 тисяч голосів.

ALYONA ALYONA (20,91%) — реперка, композиторка й авторка пісень. Співзасновниця музичного лейбла ENKO. У 2020 році увійшла до європейського списку Forbes «30 до 30».

«Для мене це можливість використати отриманий досвід, знання і навички у музиці, щоб обрати гідного представника або представницю від України на Дитячому Євробаченні. Це про об'єднання з суспільством та можливість зробити свій внесок у розкриття дитячих талантів. Хочеться бути корисною для наших дітей, бути для них натхненням, мотивувати і стимулювати не боятися. 

У фіналістах я не буду шукати чогось конкретного, для мене це працює на рівні відчуття. Важливо, щоб діти були собою і розуміли, що вони їдуть на конкурс представляти нашу країну на весь світ, аби розуміли, навіщо вони це роблять», — поділилася ALYONA ALYONA, за яку свій голос віддала понад 131 тисяча українців.

Фінал Національного відбору відбудеться у неділю, 1 жовтня, о 18:00. Суспільне Мовлення транслюватиме фінал відбору на телеканалі та сайті Суспільне Культура, сайті junior.eurovision.ua, а також фейсбук-сторінці та ютюб-каналі Євробачення Україна.  

Як і в попередні роки, переможця відбору визначать за результатами голосування журі (50%) та глядачів (50%). Суспільне Культура та Радіо Промінь — офіційні медіапартнери Євробачення.

Суспільне Мовлення, яке є членом Європейської мовної спілки, організовує і проводить відбір пісні та представника від України, а також забезпечує участь представника від України на Дитячому пісенному конкурсі Євробачення-2023.