Новини компанії

Вересень 01, 2023

Суспільне шукає виробників проєкту про психологію корупції — мистецький конкурс

1 вересня Суспільне Мовлення оголосило мистецький конкурс* на виготовлення телевізійного циклу з чотирьох телепрограм та восьми аудіоподкастів з робочою назвою «Психологія корупції». Приймання заявок триватиме до 20 вересня 2023 року (включно).

Випуски проєкту покажуть конкретні життєві історії, пов’язані з корупцією. Кожен випадок аналізуватимуть юристи й правозахисники, а її причини та мотиви — дослідники теми психології корупції. У випусках і подкастах глядач отримуватиме рекомендації, як залишитися в правовому полі, якщо став свідком корупційного випадку.  

Читайте також: Суспільне Мовлення шукає виробників трьох проєктів — оголошено мистецькі конкурси

Граничний ліміт фінансування — 1 940 000,00 гривень з урахуванням всіх податків і зборів. 

За посиланням — технічні вимоги до матеріалів. Деталі відбору, перелік документів та лінк на форму реєстрації — в оголошенні. Електронна скринька для запитань щодо умов проведення конкурсу: iryna.pervysheva@gmail.com

Нагадаємо, до 10 вересня 2023 року (включно) триває приймання заявок на участь у ще трьох мистецьких конкурсах від Суспільного Мовлення — на виробництво документального фільму про доступність, інформаційно-аналітичної програми про відновлення деокупованих громад та циклу експлейнерів про подолання корупції.

Суспільне Мовлення — найбільше незалежне медіа в Україні, до якого входять загальнонаціональні телеканали Перший, Суспільне Культура, супутниковий телеканал Суспільне Новини, радіостанції Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура, а також національна мережа місцевих каналів. Новини про Україну та регіони читайте на сайті suspilne.media та діджитал-платформах.

Онлайн місцеві телеканали Суспільного Мовлення (Суспільне Львів, Суспільне Тернопіль, Суспільне Харків, Суспільне Миколаїв тощо) можна дивитися на сайтах національної мережі філій.

* Мистецький конкурс оголошено за підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) на виробництво проєктів на умовах грантової угоди з метою реалізації договору про надання гранту «Медіа мають значення — ініціатива розвитку місцевого самоврядування та доброчесності» № 81297079 від 04.08.2023 р.