Новини компанії

Червень 02, 2023

Телеканал Суспільне Культура покаже серіал «Діти бомбосховищ» до Дня вшанування пам’яті дітей

4 червня, до Дня вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України телеканал Суспільне Культура покаже всі серії документального серіалу «Діти бомбосховищ». Режисер серіалу «Діти бомбосховищ» Юліан Улибін. Початок показу серіалу о 16:20.

«Діти бомбосховищ» — це 10 історій, героями яких, крім дітей, стали і їхні батьки або дорослі. Відверті розповіді мешканців Маріуполя, Миколаєва, Гуляйполя, Запоріжжя, Чернігова, Харкова, Ірпеня та села Ягідне в Чернігівській області, які, ховаючись в укриттях, пережили страшні реалії війни. 

Читайте також: «Горе не можна проживати “гідно” чи “не гідно”», — Тетяна Трощинська у «Культурному інстинкті»

Фільм побудований на монологах дітей і дорослих, що перериваються уривками з мирного домашнього відео, записів, зроблених після початку повномасштабного вторгнення, та зйомками команди проєкту, які показують наслідки російської агресії. 

Суспільне Культура — загальнонаціональний телеканал для культурного дозвілля. Кіно, театр і музика, цікаві програми про мистецтво, спецпроєкти та ефіри наживо з головних культурних та мистецьких подій країни.