Новини компанії

Червень 01, 2023

Нові «Казки на ніч» від Суспільного

1 червня, до Дня захисту дітей, Суспільне Мовлення представляє проєкт для маленьких і дорослих українців — «Казки на ніч». У новому сезоні одразу 40 аудіоказок, серед яких казки, написані сучасними авторами, а також українські народні казки, казки корінних народів України та національних спільнот.

Читайте також: Подкасти Суспільного — у рейтингу найбільш популярних на Megogo

Нові казки з’являтимуться щочетверга о 19:00 на всіх доступних майданчиках:

Також їх можна буде почути у програмі «Вечірня колисанка» в ефірі Радіо Культура

Над проєктом працює дитяча редакція цифрових платформ Суспільного разом із командою Радіо Культура за підтримки грантового проєкту від ЄС «Посилення стійкості та потенціалу Суспільного Мовлення під час війни».

За словами керівниці напряму дитячого мовлення Юлії Дичук, за останній рік запит на україномовний дитячий контент стрімко зріс, про що свідчать сотні тисяч переглядів мультсеріалів і прослуховування казок від Суспільного на різних платформах: «Наша команда продовжує створювати безпечний і цікавий контент для дітей. У новому сезоні Суспільне презентує ще більше дивовижних казок у форматі аудіоподкасту для вільного прослуховування та завантаження, що надзвичайно важливо в умовах повномасштабного вторгнення. За якість добору текстів, запису та саунд-дизайну відповідає суперпрофесійна команда Радіо Культура».

Першою аудіоісторією, яка вийде 1 червня о 19:00, стане українська народна казка про «Іллю Муромця і Солов’я-Розбійника». Її озвучив ведучий Радіо Культура Вадим Карп’як.

«Казка, яку на ніч слухаєш по радіо, — це такий спогад, який є майже у всіх нас. Ми згадуємо не тільки сюжети цих казок чи голоси, які для нас їх озвучували, ми згадуємо запахи, звуки, пейзажі, інтер'єри, близьких людей, улюблені іграшки, друзів дитинства. Така наша радійна "мадленка". Для мене дуже важливо, що  "казка на ніч"  є і вона жива, тому і змінюється разом з часом і реальністю», — підкреслила Олена Гусейнова, головна редакторка літературної редакції Радіо Культура.

«Казки на ніч» звучатимуть голосами відомих українських митців, артистів, військових та ведучих Суспільного Мовлення — телеканалу Суспільне Культура, Радіо Культура, Радіо Промінь, Українського Радіо, Першого телеканалу та місцевих каналів.

Суспільне Мовлення — найбільше незалежне медіа в Україні, до якого входять загальнонаціональні телеканали Перший, Суспільне Культура, супутниковий телеканал Суспільне Новини й радіостанції Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура, а також 24 місцеві мовники. Новини про Україну та регіони читайте на сайті suspilne.media та діджитал-платформах.