Новини компанії

Травень 06, 2023

TVORCHI розповіли про другу репетицію на сцені Євробачення-2023

В суботу, 6 травня, у британському Ліверпулі пройшла друга репетиція гурту TVORCHI — представників України на Пісенному конкурсі Євробачення-2023. Дивіться відео з ексклюзивним фрагментом репетиції гурту на ютуб-каналі Eurovision Song Contest.

Читайте також: TVORCHI провели першу репетицію на сцені Євробачення-2023

У ролику детальніше видно футуристичну графіку, що супроводжує номер українських конкурсантів. Після першої репетиції в постановку були внесені деякі зміни, зокрема змінився образ учасника гурту Ендрю. 

«Ми перфекціоністи, тому хочемо, щоб все пройшло настільки добре, наскільки це можливо. Відчуваємо величезну підтримку нашої команди та всіх українців — це справді заряджає і не може не надихати. План такий: беремо все тепло наших людей, відчуваємо глибоко в наших серцях і робимо все від нас залежне», — поділилися TVORCHI.

Нагадаємо, що 67-й Пісенний конкурс Євробачення у травні прийматиме Ліверпуль. Представники України на Євробаченні-2023 — гурт TVORCHI — одразу потрапляють у гранд-фінал шоу 13 травня, де виступлять з оновленою версією пісні «Heart of Steel» під номером 19

Півфінали Євробачення-2023 пройдуть на арені Liverpool 9 й 11 травня. Україна голосуватиме у другому півфіналі конкурсу, в ньому ж глядачам покажуть попередньо записані кадри з генеральної репетиції виступу гурту TVORCHI.

Радіо Промінь — офіційний радіомовник Євробачення.

Суспільне Мовлення, яке є членом Європейської мовної спілки, організовує і проводить відбір пісні та представника від України, а також забезпечує участь представника України на Пісенному конкурсі Євробачення-2023.

Фото: Stijn Smulders

Читайте більше про Євробачення у Facebook і Telegram, а також дивіться наш YouTube.