Новини компанії

Березень 31, 2023

Суспільне Мовлення звернеться до правоохоронних органів щодо сайтів-клонів

Суспільне Мовлення звернеться до правоохоронних органів з відповідною заявою щодо використання сторонніми особами логотипа Суспільне Новини для рекламування нібито лікарського засобу. 

На даний момент зафіксовано декілька сайтів-клонів, які оформлені як сайт Суспільне Новини, використовують його дизайн, елементи бренду, зокрема логотип. Можливо, це зроблено для того, щоб ввести в оману читачів, які довіряють Суспільному, а отже мають довіряти інтерв’ю з лікарем та продукту, що рекламується.

Суспільне не пов’язане з цими сайтами, не давало згоди на використання своїх логотипів стороннім особам — це порушення прав інтелектуальної власності. Ми звернемося до правоохоронних органів, щоб розслідувати цей інцидент та заблокувати сайти сторонніх осіб.

Сайт Суспільне Новини має один домен — https://suspilne.media. Просимо читачів звертати на це увагу та критично оцінювати інформацію, яку вони отримують з інших джерел.

Підкреслюємо, що Суспільне Новини не розміщує джинсу та на сайті відсутня реклама.  

Читайте також: Суспільне підтвердило високі стандарти журналістики незалежними моніторингами

Суспільне Новини — місце незалежної журналістики, де новини без упереджень та маніпуляцій. Дає контекст подій, аналітику, проводить журналістські розслідування, пояснює складні питання, щоб користувачі/глядачі/читачі/слухачі могли самостійно зробити висновки. Суспільне Новини традиційно очолює списки найякісніших українських ЗМІ. Найбільша кореспондентська мережа з усіх куточків України повідомляє перевірені новини з перших рук, безпосередньо з місць подій.