Новини компанії

Березень 03, 2023

Суспільне Новини без джинси — моніторинг ІМІ

На сайті Суспільне Новини не виявлено замовних матеріалів згідно з моніторингом Інституту масової інформації, проведеним в лютому серед 23-х популярних онлайн-медіа. Вісім із них не мають ознак використання джинси.

Читайте також: «Ми є одним з медіа, якому довіряють найбільше», — Андрій Таранов в інтерв’ю малайзійській радіостанції

Крім Суспільне Новини, до переліку сайтів, де відсутня джинса, потрапили вісім медіа: «Українська правда», «Радіо Свобода», «Дзеркало тижня», «Громадське», «Ліга.net», «Бабель», «Укрінформ» та «Кореспондент». Також NV і Zaxid.net, однак на них були присутні матеріали з некоректним маркуванням реклами.

Аналітики ІМІ також визначили десятку антилідерів лютневого моніторингу, де кількість замовних матеріалів, яка зросла наприкінці минулого року, залишається приблизно на тому ж рівні.

«Замовники продовжують експлуатувати тему великої війни росії проти України, маніпулюючи суспільною думкою за допомогою реклами на тлі матеріальної допомоги армії України, своєї благодійності щодо потерпілих від наслідків воєнних дій та подолання наслідків обстрілів українських територій військами росії. До цього вдаються як комерційні, так і політичні замовники джинси», — йдеться у звіті.

Дослідження ГО «Інститут масової інформації» проводилося в період 6-8 лютого 2023 року. Вибірка матеріалів становила понад дві тисячі новин.

Нагадаємо, Суспільне Мовлення — найбільше незалежне медіа в Україні, до якого входять загальнонаціональні телеканали Перший, Суспільне Культура, супутниковий телеканал Суспільне Новини й радіостанції Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура, а також 24 місцеві мовники. Новини про Україну та регіони читайте на сайті suspilne.media та діджитал-платформах.