Новини компанії

Березень 30, 2023

Тригерні теми для молоді у новому «Слей шоу» від Суспільного

Як молодій людині зорієнтуватися у вирі інформації, кого слухати, як розібратися у темі? У новому «Слей шоу» на Суспільному говоритимемо на тригерні теми з молодими аудиторіями у форматі влогів. 

Ведуча Марія Тучка aka ТУЧА презентує шоу для тих, хто хоче розуміти, що відбувається і як реагувати на актуальні та обговорювані теми. Перші два випуски «Слей шоу» про культуру скасування та про патріархат уже на YouTube-каналі. У першому сезоні команда цифрового контенту та соцмереж Суспільного готує до запуску перші 16 влогів.

«На початку ми ставили собі задачу вийти на молоду та водночас свідому, рефлексуючу аудиторію YouTube з чимось потужним, що гарно репрезентувало б Суспільне. Ми намагалися створити щось таке, чого ще не було в українському YouTube. Хотіли, аби проєкт вийшов і цікавим, і корисним. Здається, в нас щось таки вийшло. А далі буде більше та краще», — розповідає Сергій Гулейков, керівник проєкту.

Читайте також: Спільне у дитячому й підлітковому мовленні — обмінялися досвідом з Данським мовником

В кожному епізоді ведуча Марія Тучка збиратиме найрезонансніші для молоді теми та розкриватиме їх на різних рівнях. Обов’язковими елементами будуть включення коротких коментарів експертів і «народні опитування». Серед тем, які обговорюватимуть у наступних випусках: українська ідентичність, нові герої, фемінізм, «хороші рускі», авторське право, ставлення до власного тіла тощо. 

Підписуйтесь на сторінки «Слей шоу» в соціальних мережах Instagram, TikTok та Telegram.

Нагадаємо, Суспільне Мовлення — найбільше незалежне медіа в Україні, до якого входять загальнонаціональні телеканали Перший, Суспільне Культура, супутниковий телеканал Суспільне Новини й радіостанції Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура, а також 24 місцеві мовники. Новини про Україну та регіони читайте на сайті suspilne.media та діджитал-платформах.