Новини компанії

Березень 23, 2023

Перша заступниця посла Швеції зустрілася з менеджером Суспільне Дніпро

17 березня у Дніпрі відбулася зустріч першої заступниці Надзвичайного і Повноважного Посла Королівства Швеції в Україні пані Марії Ліндґрен-Салтанової й менеджера Суспільне Дніпро Антона Веселова. Під час візиту дипломатку супроводжував співробітник посольства Ерік Петерсон.

Однією із тем зустрічі стала робота медійників під час повномасштабного вторгнення: як працювала команда Суспільне Дніпро у перші місяці великої війни, як журналісти висвітлювали життя регіону в умовах обстрілів, блекаутів і паливних криз. Окремо торкнулися теми психологічного аспекту роботи команди Суспільного на прифронтовій Дніпропетровщині. 

«Я вражена стійкістю і рішучістю журналістів, яку вони демонструють під час війни для того, аби люди мали постійний доступ до інформації, що постійно адаптується відповідно до мінливих потреб. Суспільний мовник грає важливу роль у наданні точної й об’єктивної інформації», — говорить перша заступниця Надзвичайного і Повноважного Посла Королівства Швеції в Україні пані Марія Ліндґрен-Салтанова

Читайте також: Яна Стойкова, Суспільне Дніпро: «Радіють, бо вдома, бо вільні. І байдуже, що замість стіни матрац»

«З перших днів війни журналісти Суспільне Дніпро готують репортажі з гарячих точок Дніпропетровської, Донецької, Херсонської областей. Наша команда робить все від нас залежне, щоб весь світ знав, що відбувається зараз в Україні, що таке російська агресія, на які злочини йдуть окупанти. 

Ми щиро вдячні пані Марії Ліндгрен-Салтановій за інтерес, який вона виявила до Дніпровської філії Суспільного та до колективу, який тут працює, — говорить менеджер Суспільне Дніпро Антон Веселов. — Наші шведські колеги зробили помітний внесок у розвиток Суспільного. Користуючись нагодою, я передав подяку пані Марії Ліндгрен-Салтановій та всім партнерам Суспільного зі Швеції від імені нашої команди»

Нагадаємо, Суспільне отримує значну підтримку в межах проєкту «Підтримка регіоналізації суспільного мовлення в Україні», який реалізується Офісом медіарозвитку Шведського радіо SR MDO за фінансування Шведського агентства з питань міжнародної співпраці та розвитку. 

Нагадаємо, Суспільне Мовлення — найбільше незалежне медіа в Україні, до якого входять загальнонаціональні телеканали Перший, Суспільне Культура, супутниковий телеканал Суспільне Новини й радіостанції Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура, а також 24 місцеві мовники. Новини про Україну та регіони читайте на сайті suspilne.media та діджитал-платформах.

Оперативні новини від Суспільне Дніпро шукайте на діджитал-платформах: