Новини компанії

Січень 12, 2023

Суспільне запустило нові подкасти про відбудову України та музику під час війни

«Rebuilding» та «Музиканти і війна» — нові подкасти від Суспільного Мовлення, це рефлексії на тему, якою має бути післявоєнна Україна у різних сферах діяльності та як українські музиканти згуртовують суспільство у єдиній меті — боротьбі та перемозі над російським агресором. Також команда Суспільного представила другий сезон подкасту «Як ми вижили» — про травматичну історію України у XX столітті. Досвідом ділитимуться зі слухачами люди, котрі вперше наважилися розповісти про пережите.

Читайте також: Фіксувати сьогодення й аналізувати історичні передумови війни — пріоритети Суспільного

Rebuilding

Російські військові знищують українські міста, залишають людей без житла, руйнують школи, музеї. Все, що ми будували роками. Та попри все ми не здамося і все відбудуємо.

Різні думки, як це зробити в нашому подкасті «Rebuilding». Ми почуємо архітекторів, посадовців, волонтерів, хто вже працює над відбудовою. Яка робота ведеться вже зараз? Якою має бути післявоєнна Україна? Чим кожен з нас може допомогти відбудові вже сьогодні? Підписуйтесь, щоб разом з ведучою подкасту Вікторією Гаврюшовою з’ясувати відповіді на ці питання.

Як ми вижили

Подкаст про українські досвіди Другої світової війни. Ми зустрілися з тими, хто був тоді дитиною або підлітком, щоб вони поділилися своїми спогадами. На вас чекають 8 епізодів про життя в умовах нацистської окупації та після неї, Голокост, примусову працю, концтабірне повсякдення, спалені села.

Музиканти і війна

Як українські музиканти виборюють нашу перемогу на всіх фронтах? Звідки беруть натхнення та нові ідеї? Про творчість, яка згуртовує народ та надає сил на боротьбу. Історії вибору, впливу та самовідданості у документальному проєкті від Радіо Культура.

Зазначимо, в листопаді 2022 року виповнилося півтора року з моменту запуску подкастів на Суспільному. Також у 2022 році одразу чотири подкасти Суспільного стали переможцями аудіопремії «Слушно»«Теорія неймовірності», «Головний подкаст», «АН-26. Історія останнього польоту» та «Русскій фейк, іді на***!»

Стежити за новинками подкастів Суспільного і не тільки можна у телеграм-каналі Суспільне Подкасти.