Новини компанії

Листопад 25, 2022

Суспільне Мовлення стало партнером Шостого Українського Жіночого Конгресу

Шостий Український Жіночий Конгрес відбудеться 28 листопада у Києві. Темою цього конгресу стали «Цінності під час війни». Розпочнеться Конгрес о 9:30. Захід буде присвячений викликам, які постають перед жінками під час війни, та тим цінностям, з якими українська і світова спільнота ці виклики долає.

Більш ніж 50 спікерів і спікерок візьмуть участь у чотирьох дискусійних панелях та чотирьох спеціальних подіях.

Серед спікерок й спікерів Шостого Українського Жіночого Конгресу: Перша Леді України Олена Зеленська, Віцеспікерка парламенту Олена Кондратюк, народна депутатка Марія Іонова, народна депутатка України Олена Шуляк, Уповноважений з питань державної мови Тарас Кремінь, головний лікар Центру психологічного здоров'я та реабілітації ветеранів «Лісова поляна» МОЗ України Ксенія Возніцина, Міністерка у справах ветеранів Юлія Лапутіна, Виконавча директорка Інституту з проблем жінок, миру та безпеки Джорджтаунського університету Мелані Вервір, виконавча продюсерка Радіо Культура Ірина Славінська, генпродюсерка інформаційного мовлення Суспільного Ангеліна Карякіна, адвокатка, Голова асоціації жінок-юристок «ЮрФем» Христина Кіт, авторка соціального проєкту «Знайти своїх» Катерина Осадча, засновниця ініціативи SavED Анна Новосад, Директорка Фонду Олени Пінчук Ольга Сердюк, Голова правління Громадської мережі «ОПОРА» Ольга Айвазовська, Голова Центру громадянських свобод Олександра Матвійчук та інші.

«Сьогодні особливо важливо фокусувати увагу на жіночому лідерстві та підтримувати жіночі ініціативи в усіх напрямах — політиці, дипломатії, місцевому самоврядуванні, культурі, економіці», — каже співзасновниця Українського Жіночого Конгресу Марія Іонова.

Читайте також: Ангеліна Карякіна: «Суспільне стало для українців інформаційною “швидкою допомогою”»

Програма Конгресу складатиметься з дискусійних панелей:

  • «Лідерство українських жінок під час війни»
  • «Участь жінок в економічних та соціальних процесах під час війни» 
  • «Жінки, мир, безпека»
  • «Жінки та права людини»

Спеціальних панелей: «Досвід жіночого руху Польщі» та  «Жінки і цінності».

Спеціальних подій: «Жінки в місцевому самоврядуванні» та  «Жінки, війна та медіа».

Спеціальна подія «Жінки, війна та медіа» в межах Шостого Українського Жіночого Конгресу буде присвячена ролі жінок в медіа під час війни. Героїні інформаційного фронту розкажуть свої історії — про висвітлення подій з гарячих точок, про підтримку роботи редакцій та безпеку журналістів, про роль міжнародних ЗМІ, а також про боротьбу з пропагандою. 

«Жінки — це половина Майдану, половина країни, а також щонайменше половина будь-якого ньюзруму. Жінки в часи війни продовжують роботу у своїх редакціях і забезпечують інформаційну безпеку, надаючи своїй аудиторії і новини, і надію. Ця робота складна та ризикована — що в столиці, що на лінії фронту, що в на позір “тилових” регіонах. Журналістки, редакторки та продюсерки — справжні героїні, котрі допомагають своїй аудиторії знати правду. Саме тому жіноче лідерство є надзвичайно важливим у медіасередовищі», — зазначила Ірина Славінська.

Захід транслюватиметься онлайн на сайті womenua.today та на фейсбук сторінці Українського Жіночого Конгресу і Радіо Культура.

Радіо Культура — головний осередок культурного життя країни в радіопросторі. На час воєнного стану мовить по буднях з 12:00 до 14:00 та з 16:00 до 19:00.  В ефірі можна почути програми про актуальні культурні події України й світу, історичні рубрики та найкращі зразки класичної музики, улюблені літературні передачі — радіодетективи, радіодраму тощо. В інший час Радіо Культура мовить синхронно з Українським Радіо, транслюючи цілодобовий марафон, в якому надає слухачам і слухачкам оперативну та перевірену інформацію. Слухайте Радіо Культура на хвилях у FM-діапазоні, а також в мобільному застосунку suspilne.radio в Google Play та App Store, і на сайті suspilne.radio.

Суспільне Мовлення — найбільше незалежне медіа в Україні, до якого входять загальнонаціональні телеканали Перший та Суспільне Культура й радіостанції (Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура), а також 24 місцеві телерадіокомпанії. Новини про Україну та регіони читайте на сайті suspilne.media та діджитал-платформах.

* Подробиці щодо місця проведення Конгресу в анонсі не розголошуються з міркувань безпеки.