Новини компанії

Жовтень 31, 2022

Суспільне запускає роботу мультимедійної редакції новин Києва та області

З 31 жовтня команда київських новин Суспільного готуватиме щоденні 15-хвилинні телевізійні новинні дайджести для телеканалу Суспільне Київ, на сайті Суспільне Новини наповнюватиметься окрема стрічка «Київська область» у розділі «Регіони», а також регулярно оновлюватиметься телеграм-канал Суспільне Київ та фейсбук-сторінка.

Читайте також: На ютуб-каналі Суспільне Культура стартував спецпроєкт «COOL'ТУРИМО. Мова»

«На Суспільному вже існувала редакція київських новин, але вона ніколи не займалася сайтом та соцмережами — діджитал-новинами київського регіону займалася центральна дирекція та редактори цифрових платформ. Тепер ми налагоджуємо цю роботу за аналогією з іншими регіональними філіями: команда мусить працювати конвергентно, одразу на кілька платформ. А у мешканців Києва та області має бути надійне джерело локальної інформації, особливо в такий час», — зауважила головна продюсерка інформаційного мовлення Суспільного Ангеліна Карякіна.

Дайджести київських новин (без ведучих) на телеканалі Суспільне Київ виходитимуть щобудня о 21:30, після підсумкового випуску новин.

Нагадаємо, Суспільне Мовлення — найбільше незалежне медіа в Україні, до якого входять загальнонаціональні телеканали Перший та Суспільне Культура й канали Суспільного радіо (Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура), а також 24 регіональні телерадіокомпанії. Новини про Україну та регіони читайте на сайті suspilne.media.