Новини компанії

Жовтень 03, 2022

Фінальний тиждень проєкту «Повітряна стихія» на Радіо Культура

Цього тижня на Радіо Культура прозвучать ще п’ять текстів з проєкту «Повітряна стихія. Радіоесеїстика голосами сучасних авторів».

У понеділок Юрій Андрухович розповість слухачам, чому він думав про Україну, дивлячись на одну з найвідоміших будівель світу. Також на нас чекають два есеї Олександра Бойченка, про двох польських літераторів, які дуже по-різному, але однаковою мірою трагічно не пережили комуністичного режиму у своїй країні. Есей Ігоря Померанцева, який почують слухачі, починається з дитячих спогадів про першу зустріч з Буковиною, а текст Христі Венгринюк розповість про сумніви й мрії молодої українки, трохи старшої за свою країну.

П’ять текстів, створених різними авторами, про різні часи та події, які зрештою все одно приведуть нас до роздумів про наше життя саме сьогодні.

Читайте також: Перше радійне стендап-шоу «Гомін Аут» — знову на Радіо Промінь

Отже, фінальні п’ять есеїв «Повітряної стихії» на Радіо Культура:

  • понеділок, 3 жовтня, о 18:00 — есей «Перед брамою» Юрія Андруховича;
  • вівторок, 4 жовтня, о 18:00 — «Ситими днями» Олександра Бойченка;
  • середа, 5 жовтня, о 18:00 — «Спомин літа» Ігоря Померанцева;
  • четвер, 6 жовтня, о 18:00 — «Попід руку з чудовиськом» Олександра Бойченка;
  • п’ятниця, 7 жовтня, о 18:00 — «Не народжена з Незалежністю» Христі Венгринюк.

Усі попередні випуски проєкту можна прослухати за посиланням в архіві на сайті Українського Радіо або на одній з подкаст-платформ.

Нагадаємо, для «Повітряної стихії» десять відомих українських письменників створили 25 радіоесеїв і начитали їх своїми голосами. В роботі над проєктом використовували музику з архівів Українського Радіо, а також спеціально створені інтершуми.

Радіо Культура — головний осередок культурного життя країни в радіопросторі. На час воєнного стану мовить по буднях з 12:00 до 14:00 та з 16:00 до 19:00.  В ефірі можна почути програми про актуальні культурні події України й світу, історичні рубрики та найкращі зразки класичної музики, улюблені літературні передачі — радіодетективи, радіодраму тощо. В інший час Радіо Культура мовить синхронно з Українським Радіо, транслюючи цілодобовий марафон, в якому надає слухачам і слухачкам оперативну та перевірену інформацію. Слухайте Радіо Культура на хвилях у FM-діапазоні, а також в мобільному застосунку suspilne.radio в Google Play та App Store, і на сайті suspilne.radio.