Новини компанії

Вересень 30, 2022

Перше радійне стендап-шоу «Гомін Аут» — знову на Радіо Промінь

Цього тижня на Радіо Промінь стартував новий сезон радійного стендап-шоу «Гомін Аут»*. Комедійно-мілітарне контртривожне міжненачасове шоу виходить по буднях о 9:30. А вихідними можна буде слухати великі тижневі випуски — о 10:00 щосуботи й о 15:00 щонеділі. 

Також «Гомін Аут» можна слухати у подкастах

Читайте також: «Ця країна нагадує бесаги», — Тарас Прохасько розпочинає тиждень «Повітряної стихії» на Радіо Культура

Автори й ведучі шоу традиційно обговорюють останні новини з України та світу, майстерно замішуючи серйозне зі смішним та додаючи до того всього дещицю абсурду, з якою вже так органічно сприймаються події останніх місяців. У перших випусках ведучі вже пожартували про паніку в росії у зв’язку з мобілізацією, про пропозицію Єврокомісії щодо візового режиму з рф, про звіт МАГАТЕ за підсумками візиту на Запорізьку АЕС, про тестування нової системи інформування від ДСНС та про диверсію на «Північних потоках».

У новому сезоні частково змінився авторський склад проєкту. Слухачі, як і раніше, чують Антона Тимошенка і Єгора Шатайла, а замість Сергія Липка, який зараз служить у Збройних силах України, над шоу тепер працює його дружина і відома стендаперка Настя Зухвала

«Я трохи вагалася, чи братися за цю роботу, бо не хотілося підвести Сергія. Але саме він наполіг на тому, що я маю спробувати, і дуже підтримав мене. І поки мені все дуже подобається», — розповіла Настя.

«Як не дивно, гумористичний контент у часи великої війни виявився ще більш актуальним, ніж до того. Українці зберігають оптимізм і почуття гумору у будь-яких ситуаціях, про що переконливо свідчать всі соцмережі. Звичайно, звучання шоу змінилося, як і звучання всіх інших наших проєктів. Ми не лише ставимо патріотичну музику, наші “Музичні новини” тепер фокусуються на військовій і волонтерській діяльності музикантів, а самі музиканти в ефірах Радіо Промінь розповідають про людей, з якими зустрічаються під час цієї діяльності і які роблять неймовірні речі для прискорення нашої перемоги. Найперше музичне радіо країни сьогодні живе тим самим, чим живе вся країна», — каже виконавчий продюсер Радіо Промінь Максим Яковенко.

Радіо Промінь — перша музична радіостанція України, що працює в ефірі з 1965 року. За форматом — музично-інформаційний канал. Має загальнонаціональне покриття, мовить 24 години на добу. З усіма частотами в регіонах та лінками на соцмережі Суспільного можна ознайомитися за посиланням. Радіоканали Суспільного також можна слухати в мобільному застосунку suspilne.radio та на сайті ukr.radio.

* Проєкт створено за фінансової підтримки Європейського Союзу. Зміст є виключною відповідальністю Суспільного Мовлення України і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу.