Новини компанії

Вересень 28, 2022

Як переживати виклики та стрес війни — Суспільне оголосило мистецький конкурс на виробництво експлейнерів

Суспільне Мовлення за підтримки TRANSTELE CANAL FRANCE INTERNATIONAL (CFI) оголосило мистецький конкурс на виробництво аудіальних та аудіовізуальних творів за умовами наданого гранту CFI № 600-ACH-006017 — просвітницького циклу експлейнерів про те, як звичайним людям жити в умовах стресу під час війни та переживати екстремальні виклики. Проєкти будуть створені за фінансової підтримки Європейського Союзу.

За описом проєкту, кожне відео ставить питання і дає на нього відповідь. Головний герой — журналіст або науковець. Всі теми мають бути розкриті за допомогою наукових фактів, доказової медицини та сприяти адаптації сталих практик до нових умов. Цикл має складатися з 20 випусків, тривалістю 6 хвилин кожен.

Читайте також: Суспільне Новини серед найякісніших онлайн-медіа України — моніторинг ІМІ

Для участі в мистецькому конкурсі кандидати повинні в період з 28 вересня до 14 жовтня цього року (включно) заповнити форму Реєстрації на участь у мистецькому конкурсі та подати необхідні документи. Форма реєстрації та подані документи мають бути заповнені українською мовою. 

Відповідно до умов конкурсу, граничний ліміт витрат на послуги зі створення циклу — 80 тисяч євро (2 935 434,00 грн) з урахуванням всіх податків та зборів. Переможець мистецького конкурсу отримає авансування першого етапу в обсязі 40%, авансування другого етапу — в обсязі 50%, післяплата за передачу майстер-копій, комплекту вихідних та довідкових матеріалів та авторських майнових прав на аудіовізуальний твір — 10% від загальної кошторисної вартості.

Читайте також: Суспільне оголосило мистецький конкурс за підтримки CFI на виробництво документальних телепроєктів

До розгляду приймаються пропозиції на виробництво проєктів, за результатами реалізації яких до 01 січня 2023 року (включно) виконавець створить та передасть майстер-копії просвітницького циклу, комплект вихідних та інформаційних матеріалів та майнові права на контент.

Проєкти, що подаються на Конкурс, мають відповідати Технічним вимогам до матеріалу та комплект довідково-інформаційних матеріалів.

Конкурс відбуватиметься у два етапи: попередній відбір та пітчинг. Проєкти оцінюватимуть за такими критеріями: 

  • драматургічна якість;
  • творче бачення;
  • продюсерське бачення;
  • відповідність вимогам каналу дистрибуції контенту та його конвергентність;
  • відповідність кошторису витрат масштабу проєкту та терміни виробництва.

Ваші запитання щодо умов проведення конкурсу Ви можете надіслати за адресою m.zaichenko@suspilne.media.

Суспільне Мовлення — найбільше незалежне медіа в Україні, до якого входять загальнонаціональні телеканали Перший та Суспільне Культура й канали Суспільного радіо (Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура), а також 24 регіональні телерадіокомпанії