Новини компанії

Серпень 23, 2022

«Ця війна — за незалежність»: Фоззі і Фагот дали інтерв'ю «Культурному інстинкту» до 24 серпня

У День Незалежності, 24 серпня, о 21:30 на телеканалі Суспільне Культура покажуть інтерв’ю Олександра «Фоззі» Сидоренка й Олега «Фагота» Михайлюти ведучій програми «Культурний інстинкт» Лізі Цареградській

За словами Лізи Цареградської, команда проєкту довго радилася, хто ж має бути у спецвипуску. 

«Прообраз гурту ТНМК був створений ще у 1989-му, а у 1996-му сформувався у тому складі, в якому ми знаємо його донині. Хлопці бачили на власні очі, як формувалась сучасна Україна, тому дуже цікаво було з ними поговорити не тільки про музику, а й про думки та враження, як вони бачать цей шлях незалежної країни. Що їм запам’яталося найбільше, що вразило. Які висновки з того вони роблять. Словом, це, як на мене, вийшла така собі розмова-рефлексія, аналіз того, що з нами усіма відбувалося й відбувається», — зазначила Ліза

Читайте також: «Культурний інстинкт»: Ліза Цареградська розповіла про героїв інтерв'ю для Суспільне Культура

Нижче наводимо тези гостей, що характеризують тональність програми.

Олександр «Фоззі» Сидоренко: «Ця війна за незалежність. Тому для більшості населення це буде перший День Незалежності, який вони святкуватимуть, розуміючи, про що йдеться»

Олег «Фагот» Михайлюта: «Ми просто всі хотіли мати незалежність, заплативши за неї якомога менше. Але, як показує історичний досвід, так не буває. Ніхто ніколи незалежність не заплативши кривавої, на жаль, ціни не отримував. Тим паче, коли виходив з-під імперської опіки. Тому це перший усвідомлений День Незалежності».

Читайте також: «Культурний інстинкт»: Софія Челяк розповіла про героїв інтерв'ю для Суспільне Культура

Нагадаємо, телеканал Суспільне Культура показує цикл інтерв'ю про соціокультурні передумови війни. Проєкт з ведучими Лізою Цареградською і Софією Челяк, які почергово ведуть інтерв’ю, охоплює широкий спектр тем для всебічної рефлексії травми війни, яку переживають українці.

Фото — Валентин Кузан