Новини компанії

Травень 13, 2022

Микола Чернотицький про інфофронт Суспільного — спецрепортаж японських журналістів

До Суспільного Мовлення завітала знімальна група японського телеканалу NHK, щоб показати роботу українського медіа на інформаційному фронті під час повномасштабної війни росії проти України. Японські колеги відвідали студію в бомбосховищі, звідки транслюється національний телемарафон «Єдині новини #UAразом» на UA: ПЕРШИЙ, дізналися, як працюють журналісти «в полях» у різних регіонах країни та чим протистоять тактичній дезінформації окупантів.

Читайте також: «Ми свого роду ППО для фейків», — Анна Чередниченко про інформаційний фронт, внесок у перемогу й болючу трансформацію України

За словами голови правління Суспільного Миколи Чернотицького, про головні новини в Україні Суспільне розповідає людям безперервно через всі можливі платформи — телебачення, радіо, сайт та соцмережі. 

«Люди прагнуть отримувати достовірну інформацію тим більше тому що зараз у нас війна. Наша місія — захистити свободу України та продовжувати надавати правдиву інформацію», — розповів Микола Чернотицький

Він додав, що з тимчасової студії-сховища Суспільне продовжує щодня надавати інформацію, борючись з дезінформацією за допомогою фактів.

Читайте також: Саманта Пауер: «Український суспільний мовник зміцнив свою аудиторію, оскільки люди шукають факти і правду»

Під час візиту знімальна група японського суспільного телеканалу NHK побувала в бомбосховищі, де працює команда НСТУ та звідки мовить національний інформаційний марафон «Єдині новини #UAразом» на UA: ПЕРШИЙ. Також дізналася, як створюються сюжети в умовах постійних повітряних тривог та як журналісти «в  полях», ризикуючи власним життям, інформують Україну та світ з передової. 

Читайте також: Сайт новин японського суспільного мовника тепер доступний українською мовою

Суспільне Мовлення продовжує цілодобовий інформаційний марафон «Єдині новини #UAразом». Інформаційний марафон Суспільного продовжується одночасно на:

З 17 березня в ефірі усіх регіональних телеканалів Суспільного виходить міжрегіональний телемарафон «Суспільне. Спротив» — щобудня увечері команда регіонального мовлення готує 8 годин прямого ефіру (14:00 до 22:00), новини без маніпуляцій і за стандартами журналістики, включення з усіх регіонів України, практичні рекомендації, як виживати та жити під час війни. Онлайн регіональні телеканали Суспільного можна переглядати на сайтах філій.

Також з 15 квітня OTT-платформи oll.tv та MEGOGO.NET почали показувати UA: ПЕРШИЙ, UA: КУЛЬТУРА та UA: ЛЬВІВ в HD-якості.