Новини компанії

Квітень 15, 2022

Сайт новин японського суспільного мовника тепер доступний українською мовою

Для українців в Японії та тих, хто через російську агресію був змушений тимчасово полишити свої домівки, японський суспільний мовник NHK WORLD зробив новинний сайт, що входить до складу медіа, доступним й українською мовою.

Читайте також: Що стоїть за віральним фото із шафкою — історія фотокореспондентки Суспільного

На мовній панелі, окрім 20 інших мов, які поширені в Японії, тепер з’явилася українська. Це дозволить українцям читати новини з Японії та світу у зручному форматі.

Також NHK WORLD запустив серію легких уроків японської мови на телебаченні для людей, чия рідна мова українська. На вебсайті вже доступні вісім уроків, кожний з яких розкриває окрему тему — від знайомства до запитань про місцеперебування та пошуку необхідного транспорту. Всього до кінця травня 2022 року планується запустити 48 уроків.

Окрім цього, з 2 березня японський суспільний мовник додав українські відеосубтитри для прямих трансляцій на сайті. Переклад створюють за допомогою технологій штучного інтелекту.

Суспільне Мовлення продовжує цілодобовий інформаційний марафон «Єдині новини #UAразом», що транслюється на телеканалі UA: ПЕРШИЙ.

Інформаційний марафон Суспільного продовжується одночасно на:

Також з 15 квітня OTT-платформи oll.tv та MEGOGO.NET почали показувати UA: ПЕРШИЙ, UA: КУЛЬТУРА та UA: ЛЬВІВ в HD-якості.