Новини компанії

Січень 31, 2022

Концерт для Міська Барбари — у Будинку звукозапису Українського радіо

17 лютого о 19:00 в Будинку звукозапису Українського радіо відбудеться концерт пам’яті легендарного українського музиканта й актора Міська Барбари. 15 відомих українських гуртів та виконавців заспівають кавери на пісні Міська Барбари й гурту «Мертвий Півень», співзасновником і вокалістом якого був Барбара. Концерт організовано за ініціативи Світлани Олешко у партнерстві з Українським радіо, інформаційні партнери: Радіо Промінь, Радіо Культура та UA: КУЛЬТУРА.

Ведучі заходу: Галина Бабій та Юрій Андрухович.

У концерті, зокрема, візьмуть участь Святослав Вакарчук, Тарас Чубай, «ТНМК», Каша Сальцова, «ТЕЛЬНЮК: Сестри», Мирослав Кувалдін, Юрко Єфремов, Галина Бреславець, Христина Соловій, «СонСови», Юрій Андрухович, «Bud’more», «Вій», «Мандри», Євген Константінич. Андрій Середа та Сергій Жадан читатимуть поезію. Вхід на концерт — за запрошеннями. Трансляція концерту відбудеться на фейсбук-сторінках Радіо Промінь, Радіо Культура, Накипіло, PEN Ukraine. Запис концерту можна буде послухати в ефірі Радіо Промінь, Радіо Культура і подивитися в ефірі UA: КУЛЬТУРА навесні.

«Це мав би бути ювілейний концерт Міська, на якому він би мав бути у футболці з написом “Ще по 50”. Але буде концерт для Міська. Я дуже вдячна всім, хто допомагає мені цей концерт організовувати, хто буде на ньому виступати, і тим, хто буде це дивитися та слухати», — зазначила режисерка Світлана Олешко.

Кавери на пісні Міська після концерту увійдуть до ротації на Радіо Промінь.

Подію транслюватиме фейсбук-сторінка UA: КУЛЬТУРА.

Читайте також: Суспільне оголошує мистецький конкурс на супровід проєкту «Нічна вахта» для Українського радіо

«Дуже хочеться, щоб Місько залишався з нами назавжди. І дуже хочеться, щоб не переставали звучати його пісні. Я впевнений, що так і буде — стільки чудових музикантів і поетів зголосилося до участі в концерті для Міська. Вірю в особливо трепетну і водночас драйвову атмосферу цієї події. Приходьте по незабутнє!» — сказав Юрій Андрухович.

Акредитація журналістів: +38 (044) 239-60-40, daryna.anastasieva@gmail.com.

Нагадаємо: презентація останнього альбому співака «13 пісень про любов» відбулася в ефірі Радіо Промінь у 50-й день народження співака. Слухати програму можна за посиланням. На Радіо Культура в листопаді відбулася презентація вистави «Постправда», радіоверсія якої здійснена Міськом Барбарою, режисерка — Світлана Олешко. Слухати програму можна за посиланнями: перша частина, друга частина.

Будинок звукозапису Українського радіо — один із найбільших студійних звукозаписувальних майданчиків Європи. Концертно-студійний комплекс Українського радіо входить до складу Національної суспільної телерадіокомпанії України. Велика концертна студія Будинку звукозапису є репетиційною базою та головним концертним майданчиком для творчих колективів — радіоансамблів Українського радіо: 

  • Заслуженого академічного симфонічного оркестру Українського радіо;
  • Академічної хорової капели Українського радіо;
  • Академічного оркестру народної та популярної музики Українського радіо;
  • Великого дитячого хору Українського радіо;
  • Тріо бандуристок Українського радіо.

Суспільне мовлення — найбільше незалежне медіа в Україні, до якого входять загальнонаціональні телеканали UA: ПЕРШИЙ та UA: КУЛЬТУРА й канали Суспільного радіо (Українське радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура), а також 24 регіональні телерадіокомпанії. Новини про Україну та регіони читайте на сайті suspilne.media

У колажі до чільного зображення використано картину Марічки Рубан.