Новини компанії

Листопад 12, 2021

Прем’єра «Постправди» Міська Барбари — на Радіо Культура

13 листопада у програмі «Вистава без антракту» на Радіо Культура відбудеться прем’єра радіоспектаклю «Постправда» харківського театру «Арабески». Режисерка: Світлана Олешко. Програма триватиме 2 години. Початок — о 21.00.

Читайте також: Радіо Промінь вшанує Міська Барбару презентацією його альбому «13 Пісень Про Любов»

Програма присвячена пам’яті Міська Барбари, якому 14 листопада виповнилося б 50 років. Повтор програми можна буде почути на хвилях Радіо Культура 14 листопада о 15.00.

«Радіо Культура завжди інформаційно підтримувало музичні й театральні проєкти Міська Барбари й театру «Арабески». Саме тому наша аудиторія регулярно чула і нові й старі пісні Міська, і фрагменти знакових вистав «Арабесок». Я дуже вдячна Світлані Олешко за довіру — саме завдяки їй ми всі на Радіо Культура почуємо повну версію «Постправди», — розповідає виконавча продюсерка Радіо Культура Ірина Славінська.

Раніше на Радіо Культура звучали вибрані уривки «Постправди», послухати їх можна за посиланням. Окрім того, на Радіо Культура раніше звучала також вистава театру «Арабески» РадіоШансон. Вісім історій про Юру Зойфера на слова Сергія Жадана, з Міськом Барбарою в  головній ролі.

«Постправда» — спектакль про інформаційну гігієну. Він поставлений у співпраці із журналістами. Події вистави відбуваються у метро, назви станції мають назви розділів книжки «Про тиранію» Тімоті Снайдера. 

Світлана Олешко, режисерка та директорка театру «Арабески»: «Постправда – це проєкт на перетині театру, нових медіа, документалістики та мистецтва плакату. До вистави увійшли відео інтерв’ю та дискусії з харківськими журналістами про інформаційну гігієну та можливу шкоду від недоброчесних медіа. Радіоверсію вистави Місько встиг зробити. Сценічна версія вийде в травні 2022 року».

На початку 2022 року три канали Суспільного радіо у співпраці зі Світланою Олешко організовують великий концерт пам’яті Міська Барбари. У Будинку звукозапису Українського радіо відомі музиканти співатимуть кавери на пісні Міська. У ролях: Святослав Вакарчук, сестри Тельнюк, Сергій Жадан, Саша Кольцова, Марія Бурмака, Юрій Андрухович, ТНМК, Андрій Середа, Вій, Сергій Фоменко, Христина Соловій, Мирослав Кувалдін, Іван Леньо.

Також нагадаємо, нещодавно на Радіо Культура відбувся спецефір, присвячений пам'яті Міська Барбари. Прослухати його можна за посиланнями: перша частина, друга частина. Програму «Династії» про театр «Арабески» можна прослухати за посиланням. А тут — інтерв' ю Міська про його програму «Радіо Афродита 3.0» та деякі інші проєкти. 

Радіо Культура — головний осередок культурного життя країни в радіопросторі. У Києві мовить на частоті 97,6 FM. Дізнатися FM-частоти в інших містах можна за посиланням.  Усі канали Суспільного радіо можна слухати в мобільному застосунку suspilne.radio та на сайті ukr.radio.

Суспільне мовлення — найбільше незалежне медіа в Україні, до якого входять загальнонаціональні телеканали UA: ПЕРШИЙ та UA: КУЛЬТУРА й канали Суспільного радіо (Українське радіоРадіо ПроміньРадіо Культура), а також 24 регіональні телерадіокомпанії. Новини про Україну та регіони читайте на сайті suspilne.media. Щомісяця Суспільне дивляться, слухають і читають понад 13 млн українців.