Новини компанії

Листопад 12, 2021

Радіо Промінь вшанує Міська Барбару презентацією його альбому «13 Пісень Про Любов»

14 листопада о 14:00 Радіо Промінь в ефірі «Вікенду Нової Музики» презентує новий альбом Міська Барбари «13 Пісень Про Любов». Того дня музиканту та актору мало б виповнитися 50 років. Гостею прямого ефіру, присвяченого пам'яті артиста, стане його дружина, режисерка Світлана Олешко.

«14 листопада Місько Барбара планував відсвяткувати свій ювілей концертом у Будинку звукозапису Українського Радіо, і того дня мала відбутися концертна презентація його нового сольного альбому «13 Пісень Про Любов». Ми вирішили в день народження артиста презентувати пісні його нового альбому широкій аудиторії і запросили долучитися до ефіру дружину Міська, режисерку Світлану Олешко. Слухачам буде цікаво більше дізнатися про Міська Барбару не тільки як музиканта, а й як актора та особистість», — каже продюсер проєкту «Вікенд Нової Музики» на Радіо Промінь Олександр Стасов

Читайте також: Визначилися переможці мистецьких конкурсів для проєктів Радіо Культура

Одну з композицій вже можна прослухати за посиланням. Усі пісні альбому Міська Барбари «13 Пісень Про Любов» мають з'явитися на стрімігнових сервісах у день його народження 14 листопада.

«Частина пісень альбому «13 Пісень Про Любов» створені достатньо давно, вони виконувалися на концертах, але працювали над ними довго, ретельно. Перші пісні писали ще років п'ять тому. Місько був дуже задоволений цією роботою. Вона справді дуже доросла, зріла і в той час дуже сучасна, всеохоплююча. Там є й іронія, й смуток, й цитати, й глибокі знання української музики й поезії. Місько мав дар чути поетів — не тільки українських, але й польських — і перетворювати тексти на музику», — розповіла Світлана Олешко в інтерв'ю Суспільне Новини.

Нагадаємо, музикант і актор Місько Барбара помер у Харкові 11 жовтня 2021 року. Артист став широко відомим на початку 90-х років як вокаліст львівського гурту «Мертвий Півень». У 2000-х він розпочав акторську діяльність у харківському театрі «Арабески».

Радіо Промінь — перше музичне радіо України, мовить 24 години на добу. 60% контенту каналу складає українська музика, 40% — програми на актуальні політичні, економічні, культурно-мистецькі теми. Частина радіоконтенту має інформаційно-розважальне спрямування.