Новини компанії

Січень 24, 2022

Регіональним філіям Суспільного презентували нову техніку

У телецентрі «Олівець» презентували сучасну телевізійну та комп’ютерну техніку, яку вже везуть в регіональні філії Суспільного мовлення по всій країні. Обладнання придбали завдяки суттєвому фінансуванню видатків розвитку в 2021 році.

Читайте також: Суспільне посилює заходи безпеки в регіональних філіях

«Наприкінці 2021 року відбулася низка довгоочікуваних закупівель техніки, яка наразі вже їде в філії. Найбільший здобуток — нові ефірні комплекси: сучасні, потужні, надійні, з широкими можливостями брендингу, побудовані на сучасних IT-рішеннях з можливістю автоматизації рутинних процесів. Дозволять в найближчий час перевести мовлення філій у формат HD», — підкреслив технічний директор Суспільного Юрій Бойчук.

Він додав, що Суспільне також провело найбільшу закупівлю офісних компʼютерів за весь час існування медіакомпанії: «Це основний робочий інструмент у сучасному світі. Закуплені робочі станції закриють величезний дефіцит у виробництві контенту та мовленні. Ноутбуки дозволять компанії впевнено себе почувати в світі, де карантин суттєво змінив спосіб роботи».

За словами Родіона Кочубея, члена правління Суспільного, відповідального за напрям операційної діяльності, наступний напрямок після технічної модернізації — покращення умов роботи.

«2021 рік став роком значного технічного переоснащення компанії: окрім закупленої найбільшої в історії компанії кількості комп’ютерної техніки, також проведено модернізацію студійних павільйонів та апаратних, введено в експлуатацію комплекс виробництва спортивних програм. Окрім цього, більшість регіональних філій отримали нову техніку для телевиробництва, у тому числі 23 ТЖК, 9 LiveU, 12 студійних PTZ камер. Наступний важливий напрям — покращення умов роботи», — додав Родіон Кочубей, член правління Суспільного, відповідальний за напрям операційної діяльності.

У межах зустрічі колегам з регіональних філій провели невелику екскурсію телевізійними студіями, апаратними, а також розповіли про функціонал нового обладнання, яке філії Суспільного незабаром зможуть використовувати.

Зазначимо, упродовж 2021 року Суспільне мовлення у межах співпраці з міжнародними партнерами та участі в грантах модернізувало обладнання для низки регіональних філій. Серед них — команди Суспільного Дніпра, Сум, Херсона, Миколаєва, Закарпаття, Полтави, Чернігова та Черкас.

Нагадаємо, Суспільне мовлення — найбільше незалежне медіа в Україні, до якого входять загальнонаціональні телеканали UA: ПЕРШИЙ та UA: КУЛЬТУРА й канали Суспільного радіо (Українське радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура), а також 24 регіональні телерадіокомпанії. Новини про Україну та регіони читайте на сайті suspilne.media.

Фото — Володимир Шевчук