Новини компанії

Грудень 25, 2021

«Щедрик» Леонтовича зазвучав по-новому у мультсеріалі від Суспільного

Дитячий ютуб-канал «Бробакс» від Суспільного представив різдвяну серію анімаційного серіалу «ТОТО», де герої по-своєму переспівали всесвітньо відомий твір «Щедрик» українського композитора Миколи Леонтовича. Різдвяна серія вже доступна на каналі «Бробакс». 

Читайте також: Суспільне оголошує конкурси на виробництво контенту для дітей

«Різдвяна серія “ТОТО”  — це концентроване тепло в формі сучасної української анімації. Наші герої діляться радістю, допомагають тому, хто цього потребує, печуть печиво, роблять снігових янголів і співають нову сучасну версію славетного “Щедрика” — те, що ми маємо неодмінно встигнути на ці свята», — переконана керівниця редакції дитячого та підліткового мовлення цифрових платформ Суспільного Вікторія Мурована.

У різдвяній серії Тото — головний персонаж анімаційного серіалу — разом з родиною та друзями прикрашає ялинку, співає різдвяні пісні, а дядечко Піф ділиться рецептом фірмових імбирних коржиків. Родина Тото щиро запрошує на гостину друзів, які опинилися у свята далеко від дому.

Зазначимо, у листопаді за три стартових тижні ютуб-канал «Бробакс» із мультсеріалами «ТОТО», «Маленький Бу», «Яся та її робот» і «Портал пригод» набрав понад 100 000 переглядів. 

Більше про анімаційні серіали від Суспільного — про їх створення, сюжети та унікальність персонажів — можна дізнатися за посиланням.

Суспільне мовлення — найбільше незалежне медіа в Україні, до якого входять загальнонаціональні телеканали UA: ПЕРШИЙ та UA: КУЛЬТУРА й канали Суспільного радіо (Українське радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура), а також 24 регіональні телерадіокомпанії. Новини про Україну та регіони читайте на сайті suspilne.media.