Новини компанії

Грудень 23, 2021

Суспільне оголошує конкурси на виробництво контенту для дітей

Суспільний мовник запрошує виробників до участі у мистецьких конкурсах для реалізації проєктів для дітей у 2022 році. Переможці отримають можливість створити експлейнер, серіал чи пізнавально-розважальну програму, які з'являться на цифрових платформах АТ «НСТУ».

Період подання документів — з 22 грудня 2021 року по 26 січня 2022 року (включно)

До розгляду приймаються пропозиції на виробництво проєкту з можливістю реалізації до 10 грудня 2022 року (включно) шляхом створення аудіовізуального продукту для демонстрації на цифрових платформах АТ «НСТУ».

Проєкти мають бути спрямовані на  реалізацію завдань Концепції дитячого та підліткового мовлення 

Компанія очікує від заявників відеоконтент для дітей однієї з вікових груп: 

  • 3-5 років, 
  • 6-9 років, 
  • 10-12 років.

Заявки приймаються на конкурси за напрямами:

1. Експлейнер. Детально про умови конкурсу — за посиланням. Зареєструватися для участі у конкурсі можна у формі реєстрації

2. Пізнавально-розважальна програма. Детально про умови конкурсу — за посиланням. Зареєструватися для участі у конкурсі можна у формі реєстрації.

3. Серіал. Детально про умови конкурсу — за посиланням. Зареєструватися для участі у конкурсі можна у формі реєстрації.

Конкурс складатиметься з кількох етапів: попередній відбір, пітчинг і захист проєктів.

До конкурсу запрошуються фізичні та юридичні особи будь-яких форм власності та організаційно-правових форм, а також фізичні особи-підприємці. 

Форма реєстрації та подані документи мають бути заповнені українською мовою. Відповідальність за повноту та достовірність наданої інформації несе учасник Конкурсу. Кожен учасник Конкурсу гарантує, що надані матеріали не порушують майнові права інтелектуальної власності. Рішення АТ «НСТУ» про невідповідність умовам Конкурсу оскарженню не підлягає. 

Учасник Конкурсу надає свою згоду на обробку персональних даних. Зі свого боку АТ «НСТУ» гарантує захист наданої інформації учасника Конкурсу.

Проєкти, що подаються на Конкурс, мають відповідати вказаним технічним вимогам.

Запитання щодо умов проведення конкурсу надсилайте за адресою idea@suspilne.media.