Новини компанії

Грудень 19, 2021

Олена Бондарук стала директоркою з комунікацій зі ЗМІ та громадськістю Суспільного

13 грудня Олена Бондарук офіційно стала директоркою з комунікацій зі ЗМІ та громадськістю на Суспільному. Зміна у керівництві PR-напрямку відбулася у зв’язку з відпусткою по догляду за дитиною Ольги Мельник.

Олена Бондарук приєдналася до Суспільного у 2017 році. Основним її завданням було налагодження роботи регіональних PR-менеджерів, комунікаційний супровід реформування колишніх обласних ТРК у філії новоствореного Суспільного мовника.

Читайте також: Андрія Таранова обрали новим членом правління Суспільного

Олена Бондарук здобула освіту за напрямом «Міжнародна економіка». З 2010 року працює у маркетингу і комунікаціях. Брала участь у запуску національних кампаній українських брендів «Сніжна панда», «Коза Ностра», «Хомка» як бренд-менеджерка.

У 2014-2017 роках працювала над аналітикою суспільних настроїв та репутаційних ризиків у Адміністрації Президента України та потім в агенції «Corestone».

На посаді директорки з комунікацій зі ЗМІ та громадськістю займатиметься популяризацією та закріпленням позитивного іміджу Суспільного, реалізацією комунікаційних стратегій мовника.

«Я рада продовжити роботу із Суспільним над новими, ще більш амбітними завданнями. За 4 роки із цією командою ми проходили різні етапи: і випробування, і перші перемоги. Попереду у нас заплановано багато яскравих проєктів, у яких Суспільне якнайкраще покаже всю свою міць, сильні сторони нашої команди й кожної з наших платформ. Це дуже відповідально. Сподіваюся, ми зможемо сконцентрувати всі свої зусилля саме на цих важливих і для Суспільного, і для суспільства проєктах, а не на боротьбі. Дуже дякую за довіру і підтримку», — зазначає Олена Бондарук.  

Нагадаємо, Суспільне мовлення — найбільше незалежне медіа в Україні, до якого входять загальнонаціональні телеканали UA: ПЕРШИЙ та UA: КУЛЬТУРА й канали Суспільного радіо (Українське радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура), а також 24 регіональні телерадіокомпанії. Новини про Україну та регіони читайте на сайті suspilne.media. Щомісяця Суспільне дивляться, слухають і читають понад 13 млн українців.