Новини компанії

Лютий 05, 2020

Ольга Мельник стала директоркою з комунікацій зі ЗМІ та громадськістю Суспільного

Департамент комунікацій зі ЗМІ та громадськістю Суспільного очолила Ольга Мельник.

З 2017 до 2019 року Ольга Мельник керувала роботою відділу управління партнерств та популяризації програм департаменту комунікацій зі ЗМІ та громадськістю UA: Суспільне мовлення. Згодом працювала заступницею керівниці відділу комунікацій Українського культурного фонду, а також очолювала пресслужбу кінофестивалю «Молодість».

Ольга Мельник здобула освіту за двома напрямами — «Журналістика» й «Менеджмент», має успішний досвід реалізації комунікаційних стратегій в Україні та побудови партнерської співпраці для популяризації брендів. За час роботи на Суспільному налагодила механізм інформаційного партнерства мовника на національному й регіональному рівнях.

«Я вірю в успіх Суспільного, бо наша сила — у наших цінностях. Переді мною стоїть виклик — популяризувати мовник в Україні, працювати з впізнаваністю оновленого бренду, і все це в умовах трансформацій та реформ. Але певна, що головна перевага — це сила й злагоджена робота команди, яка в нас уже є, вибудувана система зовнішніх комунікацій, тож за належних ресурсів ми зможемо досягти всіх поставлених цілей», — сказала Ольга Мельник.

«Ольга — одна з тих, хто прийшов працювати на Суспільне ще на початку реформи й вкладав свою енергію і досвід у розбудову та запровадження нових процесів. Як керівниця управління вона чудово зарекомендувала себе, адже змогла реалізувати один зі складних напрямів роботи — вибудувала систему партнерств. Важливо, що на ключові позиції на Суспільному працівники приходять не лише ззовні, а й зростають усередині компанії. Це хороший приклад наступності в процесах, у стратегічних підходах», — прокоментував призначення голова правління UA: Суспільне мовлення Зураб Аласанія.