Новини компанії

Грудень 09, 2021

«Спокійно і безпечно продовжуємо роботу»: на Суспільному вакциновані 95% колективу

95% колективу Суспільного мовлення вакциновані. Про це сьогодні, 9 грудня, розповів голова правління мовника Микола Чернотицький

Згідно з наказом МОЗ із 9 грудня на працівників Суспільного поширюється вимога обов’язкової вакцинації проти COVID-19, оскільки мовник — одне з підприємств, що має стратегічне значення для економіки та безпеки держави. Для допуску до роботи співробітники мовника надають підтвердження вакцинування або медичний висновок про наявність протипоказань до вакцинації проти COVID-19.

За словами Миколи Чернотицького, на Суспільному — це майже 4 тисячі працівників з ТБ-, радіо- та діджитал-платформ у всіх регіонах — вакциновані 95% колективу.  

Читайте також: Суспільне має залишатися незалежним — Посол ЄС в Україні Матті Маасікас

«Навіть не уявляєте, який це радісний для мене результат. Значить, ми спокійно і безпечно продовжуємо роботу, звітуємо, плануємо і готуємося до свят. Я дуже вдячний вам за відповідальне ставлення до здоров’я, власного і тих, хто навколо. Пишаюся, що наш колектив може бути прикладом і для інших компаній, і для всіх українців», — звернувся голова правління Суспільного до колективу.

Нагадаємо, у липні в телецентрі «Олівець» та регіональних філіях Суспільного стартувала колективна імунізація працівників та членів їхніх сімей

Суспільне мовлення — найбільше незалежне медіа в Україні, до якого входять загальнонаціональні телеканали UA: ПЕРШИЙ та UA: КУЛЬТУРА й канали Суспільного радіо (Українське радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура), а також 24 регіональні телерадіокомпанії. Новини про Україну та регіони читайте на сайті suspilne.media. Щомісяця Суспільне дивляться, слухають і читають понад 13 млн українців.