Новини компанії

Липень 12, 2021

У телецентрі «Олівець» стартувала перша хвиля вакцинації працівників Суспільного

Сьогодні, 12 липня, у телецентрі «Олівець» з метою підтримки здоров’я співробітників стартувала вакцинація проти COVID-19 працівників центральної дирекції Суспільного. Щеплення проводять мобільні бригади Центру первинної медико-санітарної допомоги №3 Шевченківського району м. Києва в рамках програми колективної вакцинації Міністерства охорони здоров’я.

Читайте також: Вакцинація на Суспільному: найпопулярніші запитання від працівників

За словами директорки з управління персоналом Вікторії Сидоренко, перша хвиля імунізації в центральній дирекції проходитиме упродовж двох днів. Понад 35%  від загальної кількості співробітників виявили бажання вакцинуватися.

«Ще весною ми звернулися до Центру протидії COVID-19 при Міністерстві охорони здоров’я. Весь цей час ми тримали з ними постійний контакт, адже здоров’я наших співробітників — у пріоритеті Суспільного. Загалом у центральній дирекції виявили бажання вакцинуватися 780 співробітників. Уже за місяць плануємо наступну хвилю щеплень для колективу. Ми одні з перших медіагруп, які приєднались до всеукраїнської програми вакцинації, — зазначила Вікторія Сидоренко. — Як людина, яка пережила коронавірусну хворобу, та чиї рідні перебували в реанімації з ураженням легень, хочу вкотре нагадати: саме масова вакцинація допоможе якнайшвидше подолати в Україні цей вірус, лише вакцинація є ефективним способом запобігти тяжкому перебігу захворювання».

Член правління Суспільного, відповідальний за напрям операційної діяльності, Родіон Кочубей підкреслив, що «колективна вакцинація — єдиний шлях уникнути нових хвиль пандемії. Тому сподіваюсь, що на вакцинацію прийде максимальна кількість наших співробітників. Це добрий вчинок для себе і для тих, хто поруч».

Про реакцію організму на щеплення розповіла лікарка мобільної бригади ЦПМСД №3 Шевченківського району м. Києва Яна Білик.

«Спосіб життя після вакцинування не змінюється. Всі методи й засоби індивідуального захисту зберігаються. Єдине — після вакцинації впродовж трьох днів бажано утриматись від вживання алкогольних напоїв та надмірних фізичних навантажень. Про побічні ефекти не йдеться. Якщо раптом заболіла рука, — це реакція організму на вакцинацію, яка є в межах норми», — підкреслила Яна Білик.

Нагадаємо, інформація про вакцинацію щеплених співробітників Суспільного буде внесена до е-системи охорони здоров’я та стане доступною сімейному лікарю. Крім того, після завершення комплексної вакцинації (отримання другого щеплення) співробітники за бажання можуть звернутись до свого сімейного лікаря та отримати міжнародне свідоцтво про вакцинацію встановленого зразка.

Суспільне мовлення — найбільше незалежне медіа в Україні, до якого входять загальнонаціональні телеканали UA: ПЕРШИЙ та UA: КУЛЬТУРА й канали Суспільного радіо (Українське радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура), а також 24 регіональні телерадіокомпанії. Новини про Україну та регіони читайте на сайті suspilne.media.

Фото — Володимир Шевчук