Новини компанії

Вересень 23, 2021

Радіо Культура оголошує мистецький конкурс на часткове виробництво проєкту «Аудіокнижка»

Національна суспільна телерадіокомпанія України оголошує мистецький конкурс на розроблення і написання сценаріїв для радіопроєкту «Аудіокнижка» на Радіо Культура.

Переможці мають протягом 2021 року написати 12 сценаріїв для подальшого виробництва радіопроєкту, що передбачає їхнє художнє начитування.

Читайте також: Радіо Культура оголошує конкурс на виробництво проєкту «Радіопубліцистика про історію та літературу»

«Аудіокнижка» – цикл літературних радіопередач, створених на основі прозових художніх або есеїстичних творів відомих українських письменників. Загальний хронометраж однієї передачі – 20 хвилин.

У конкурсі можуть брати участь юридичні особи та фізичні особи-підприємці. Кожен учасник має право подати лише один проєкт.

Претенденти подають проєкти з усіма документами в електронному вигляді на електронну адресу radio.culture.ukraine@gmail.com, зазначивши в темі листа «Пропозиція для участі в Мистецькому конкурсі радіопроєкту «Аудіокнижка».

Телефон для довідок з питань умов та вимог конкурсу +38 (044) 239-63-53.

Контактна особа: Ірина Корнієнко.

Приймання проєктів на конкурс «Аудіокнижка» з 23 вересня по 06 жовтня 2021 року. Визначення переможця відбудеться не пізніше 31 грудня 2021 року.

Детальні умови участі в конкурсі можна дізнатись за посиланням.

Радіо Культура – єдина українська радіостанція, що висвітлює лише культурну тематику, пропонує аудиторії високоякісний різножанровий контент культурно-мистецького спрямування. Має загальнонаціональне покриття, мовить не лише у FМ-діапазоні, а й у середньохвильовому діапазоні, у дротовій мережі, на супутнику та через інтернет (сайт ukr.radio, фейсбук-сторінка Радіо Культура, мобільний додаток suspilne.radio).