Новини компанії

Вересень 17, 2021

Ангеліна Карякіна стала генеральною продюсеркою інформаційного мовлення Суспільного

17 вересня Ангеліна Карякіна очолила «Новини» Суспільного. Медіаменеджерка та журналістка Ангеліна Карякіна приєдналася до команди Суспільного мовника у березні 2020 року. Вона займалася стратегічним плануванням та координацією всіх платформ, відповідала за конвергентність процесів.

Одним із важливих завдань Ангеліни було налагодження роботи єдиного ньюзруму телерадіокомпанії в межах проєкту NewsHouse 2.0. За словами генпродюсерки, завдяки NewsHouse 2.0 Суспільне стало справжньою мультимедійною організацією з найбільшим потенціалом у країні.

Читайте також: Як пройшла презентація NewsHouse 2.0 для партнерів проєкту

«З одного боку, побудова мультимедійного ньюзруму — величезний виклик. З  іншого — настільки неминучий і природний розвиток подій для будь-якої сучасної новинної редакції, що деякі процеси самі лягають у правильну площину, щойно для цього з'являються правильні люди. За останній рік ми змогли сформувати таку команду — частково з “нових” людей, частково з тих, хто працює у новинах Суспільного вже тривалий час. Це працелюбна, відповідальна і готова до змін команда, яка здатна працювати на розширення аудиторії Суспільного», — розповіла Ангеліна Карякіна.

«В Ангеліни величезний досвід створення мультимедійної редакції. В ній вдало поєднуються редакторські та менеджерські навички. Підвищення довіри аудиторії, зростання частки та унікальних користувачів, перебудова новинного комплексу, налагодження мультимедійного воркфлоу, переїзд у новий NewsHouse, навчання кількох сотень людей, системне тестування працівників, щоденна робота за стандартами журналістики — ось невичерпний перелік завдань новин Суспільного на найближчі кілька років. У цю непросту дорогу мені видається життєво необхідним узяти з собою професіонала, який уже проявив досвід, талант, навички та високу працездатність. Саме таким професіоналом є Ангеліна Карякіна», — зазначила Тетяна Кисельчук, членкиня правління Суспільного, відповідальна за інформаційне мовлення і діджитал-платформу, керівниця проєкту NewsHouse 2.0.

Ангеліна Карякіна працює у журналістиці понад 12 років. З 2016 до 2020 року працювала головною редакторкою hromadske. Висвітлювала процес проти Олега Сенцова та Олександра Кольченка, зняла документальний фільм «Етапом через пів Землі»; висвітлювала судові справи щодо злочинів на Майдані, авторка циклу документальних розслідувань «Слідами революції», який отримав головну нагороду Mezhyhirya fest у номінації «найкраще журналістське розслідування» (2016).

Фото Анастасія Мантач