Новини компанії

Березень 02, 2020

Ангеліна Карякіна відповідатиме за конвергентні процеси на Суспільному

Медіаменеджерка та журналістка Ангеліна Карякіна приєдналася до команди Суспільного мовника. Вона займатиметься стратегічним плануванням та координацією всіх платформ насамперед із діджитал-платформою. Також відповідатиме за конвергентність процесів і створення єдиного ньюзруму телерадіокомпанії.

З 2016 року Ангеліна Карякіна працювала головною редакторкою hromadske, де керувала перебудовою новинного мовлення. До цього очолювала відділ документального кіно hromadske. Журналістка висвітлювала процес проти Олега Сенцова та Олександра Кольченка та зняла цикл документальних розслідувань «Слідами революції» про події на Майдані.

«Ангеліна Карякіна вразила мене високим рівнем професійності, і відтоді я мріяла, аби вона працювала в моїй команді. Взірцева журналістка, ерудована, розуміє важкі бізнес-процеси й виклики, які стоять перед Суспільним», — коментує призначення генеральна продюсерка цифрових платформ Суспільного Тетяна Кисельчук.

Тетяна Кисельчук розповіла, що за останніх пів року команда багато працювала, щоб створити діджитал-новини та впорядкувати соціальні мережі. Наступним етапом у роботі стане об'єднання редакцій.

«Суспільне як компанія має найкраще висвітлювати всі найважливіші події країни на всіх платформах. Новини телебачення й радіо працюють у штатному режимі та показують добрі результати, а системні моніторинги підтверджують, що Суспільне — незалежний мовник, на якому ніколи немає матеріалів з ознаками замовності», — додала Тетяна Кисельчук.

Ангеліна Карякіна розповіла, що для неї робота на Суспільному стане масштабним проєктом з амбітними цілями.

«Я займатимуся побудовою взаємозв’язків, із яких має вирости єдина мультимедійна редакція, що має бачення журналістики суспільного інтересу й здатна розповідати по-справжньому складні історії зрозумілою мовою, у привабливих і гнучких діджитал-форматах. Насправді це те, що робило Громадське останні п'ять-шість років. Тому я не відчуваю себе геть новою людиною в цій компанії, і цілі не здаються мені новими. Це логічний, але й по-справжньому крутий, масштабний виклик для мене. Його можливо втілити лише в команді, і я дуже вдячна Суспільному за запрошення до неї», — прокоментувала Ангеліна Карякіна.

 

Фотографувала Анастасія Мантач