Новини компанії

Серпень 04, 2021

На Суспільному завершилася перша хвиля вакцинації проти COVID-19

3 та 4 серпня у телецентрі «Олівець» завершили першу хвилю щеплень від COVID–19. Співробітники Суспільного мовника, одного із найбільших українських роботодавців у сфері медіа, отримали другу дозу вакцини Сomirnaty виробництва Pfizer–BioNTech.

Першою дозою команда Суспільного щепилася 12 й 13 липня.

Читайте також: Фільм-розслідування Суспільного «Справа Тлявова» долучили до матеріалів судової справи

Директорка з управління персоналом Вікторія Сидоренко зазначила, що другу дозу вакцини отримали ті працівники, хто 21 день тому щеплювався першою дозою, зокрема 606 співробітників центральної дирекції.

«Ми ініціювали колективну вакцинацію співробітників Суспільного, адже щеплення — це не лише вибір і здоров’я кожного з нас, це й колективний імунітет усіх разом.  Дякую колегам, які зробили вибір на користь вакцинації, це свідома й соціально відповідальна позиція. Хочу також подякувати медичній бригаді, яка працювала швидко та злагоджено», — зазначила Вікторія Сидоренко.

Директор департаменту організаційної роботи Володимир Маркус розповів про нюанси встановлення пункту вакцинування на Суспільному: «Пункт вакцинування був обраний з урахуванням розміру приміщення, щоб дотримуватися необхідних санітарних вимог для перебування достатньо великої кількості людей, які очікували на вакцинацію та заповнювали відповідні форми. Головне, чого ми досягли, — всім працівникам, які хотіли вакцинуватися, надали цю можливість на рівних умовах без відриву від роботи».

Для працівників, які з різних причин не змогли щепитися під час першої хвилі, Суспільне організує додаткову можливість для вакцинації проти коронавірусу, про що повідомлять згодом.

Колективну імунізацію співробітників у телецентрі «Олівець» проводять мобільні бригади Центру первинної медико-санітарної допомоги №3 Шевченківського району м. Києва в межах програми колективної вакцинації МОЗ.

Інформація про вакцинування співробітників Суспільного буде внесена до е-системи охорони здоров’я та стане доступною сімейному лікарю. Крім того, після завершення комплексної вакцинації — отримання другого щеплення — співробітники за бажання можуть звернутись до свого сімейного лікаря й отримати міжнародне свідоцтво про вакцинацію встановленого зразка.

Суспільне мовлення — найбільше незалежне медіа в Україні, до якого входять загальнонаціональні телеканали UA: ПЕРШИЙ та UA: КУЛЬТУРА й канали Суспільного радіо (Українське радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура), а також 24 регіональні телерадіокомпанії. Новини про Україну та регіони читайте на сайті suspilne.media.

Фото — Леся Луцюк