Новини компанії

Липень 24, 2021

UA: ПЕРШИЙ став каналом №1 за чоловічою аудиторією під час показу відкриття Олімпіади

Церемонія відкриття Олімпійських ігор у Токіо-2020, яку суспільний телеканал UA: ПЕРШИЙ показав наживо у п’ятницю, 23 липня, подивилося понад 1 млн 162 тис. глядачів (аудиторія 4+, вся Україна).

Читайте також: Vilat, Світлана Мазій, Сергій Фесенко — хто коментуватиме Олімпійські ігри на UA: ПЕРШИЙ

Частка аудиторії телеканалу становила 5,63%  (аудиторія 18+, вся Україна),  рейтинг — 0,87%. Цей показник підняв телеканал UA: ПЕРШИЙ на четверте місце серед топових телеканалів за аудиторією 18+ під час трансляції відкриття Олімпіади.

За чоловічою аудиторією 18+ телеканал UA: ПЕРШИЙ посів почесну першу позицію з часткою 8,91% та 1,19% рейтингу під час прямої трансляції відкриття Олімпіади.

Зазначимо, що до початку церемонії відкриття в ефірі телеканалу була  програма «Студія Олімпійські ігри», яка отримала частку аудиторії  3,15% (аудиторія 18+, вся Україна).

Нагадаємо, суспільний телеканал UA: ПЕРШИЙ та діджитал-платформа Суспільне Спорт є офіційними трансляторами Олімпійських ігор в Україні. Телеканал UA: ПЕРШИЙ покаже понад 200 годин трансляцій з Олімпійських ігор у Токіо-2020. 

Дивіться Олімпійські ігри у Токіо-2020 з 23 липня по 8 серпня на суспільному телеканалі UA: ПЕРШИЙ та діджитал-платформі Суспільне Спорт. З детальним графіком трансляцій можна ознайомитися тут

Фото — АР


* Дані ТВ-панелі належать ІТК; дослідник — Nielsen; моніторинг — Комунікаційний Альянс та представлені UA: ПЕРШИЙ. Дані наведені для аудиторій 18+, Чоловіки 18+, за показниками rat%, shr%. Дані для аудиторії 4+ за показником cov#. Докладно — у глосарії ІТК.