Новини компанії

Липень 23, 2021

Дзюдо, стрільба та фехтування — медальні надії України в перші змагальні дні

Вже у суботу та неділю, 24-25 липня, на Олімпійських іграх у Токіо-2020, які транслюватиме суспільний телеканал UA: ПЕРШИЙ, розіграють перші комплекти нагород. Пропонуємо ознайомитися з видами спорту та представниками від України, які боротимуться за медалі в перші змагальні дні.

Читайте також: Vilat, Світлана Мазій, Сергій Фесенко — хто коментуватиме Олімпійські ігри на UA: ПЕРШИЙ

24 липня

  • Дзюдо

У категорії до 48 кг виступатиме дворазова чемпіонка світу та чемпіонка Європи Дар’я Білодід. Завдяки високому номеру світового рейтингу Дар’я розпочне боротьбу одразу з 1/8 фіналу. Також цього дня змагатиметься Артем Лесюк у категорії до 60 кг, який розпочне виступи з 1/16 фіналу. Змагання дзюдоїстів суспільний телеканал UA: ПЕРШИЙ покаже починаючи з 6:00, а фінальні поєдинки — об 11:00.

  • Кульова стрільба

У стрільбі з пневматичного пістолета (дистанція — 10 м) серед чоловіків Україну представлятимуть дворазовий чемпіон Європи та чемпіон світу Павло Коростильов та багаторазовий учасник Олімпійських ігор Олег Омельчук. Кваліфікацію змагань дивіться о 4:35, а фінал — о 9:30.

  • Фехтування

У дисципліні «жіноча шпага» Україну представлятиме досвідчена шпажистка, багаторазова призерка чемпіонатів світу Олена Кривицька. Змагання з фехтування дивіться о 3:00 та 13:50.

25 липня

  • Дзюдо

У категорії 66 кілограмів Україну представить призер шести чемпіонатів світу Георгій Зантарая. Для Георгія це буде вже третя Олімпіада. Змагання дзюдоїстів UA: ПЕРШИЙ покаже о 6:20 та 11:00.

  • Кульова стрільба

Олімпійська чемпіонка Олена Костевич, за плечима якої вже чотири Олімпіади, виступить у змаганнях зі стрільби з пневматичного пістолета (дистанція — 10 метрів). Трансляцію дивіться о 4:30. У стрільбі з пневматичної гвинтівки (дистанція — 10 метрів) за медалі боротимуться срібний призер Олімпійських ігор у Ріо-2016 Сергій Куліш та переможець і багаторазовий призер чемпіонатів Європи Олег Царьков.

  • Фехтування

В особистому турнірі у чоловічій шпазі виступатимуть три українці. Це багаторазовий учасник Олімпійських ігор, призер чемпіонатів Європи та чемпіон світу у команді Богдан Нікішин, бронзовий призер чемпіонату світу Роман Свічкар та дворазовий призер чемпіонатів світу Ігор Рейзлін. Змагання шпажистів дивіться об 11:00 (паралельно зі змаганнями дзюдоїстів).

Суспільний телеканал UA: ПЕРШИЙ, Радіо Промінь та діджитал-платформа Суспільне Спорт — офіційні транслятори ХХХІІ літніх Олімпійських ігор у Токіо.

Дивіться, слухайте, читайте про перебіг наймасштабнішої спортивної події у світі щодня з 23 липня по 8 серпня. Детально ознайомитися з розкладом трансляцій на ресурсах Суспільного — найбільшого незалежного медіа в Україні — можна за посиланням.