Новини компанії

Листопад 12, 2020

Оголошено конкурс на посаду менеджера філії Суспільного UA: ОДЕСА

13 листопада розпочинається відбір на посаду менеджера Одеської філії Суспільного. Документи прийматимуть до 26 листопада.

Читайте також: Як отримати фінансування для свого телепроєкту від Суспільного? Zoom-конференція з Марією Фрей

Конкурс триватиме у два етапи: спочатку департамент кадрового адміністрування UA: Суспільне мовлення відбере претендентів за поданими документами, а далі з ними проведе співбесіду конкурсна комісія, до якої входять члени та голова правління Суспільного.

Основні вимоги до претендентів, короткий опис обов’язків, а також перелік документів для участі в конкурсі — за посиланнями:

Документи прийматимуть за адресою: м. Київ, вул. Ю. Іллєнка, буд. 42 (телецентр «Олівець»). Також можна надіслати скановані копії на konkurs@suspilne.media.

За додатковою інформацією звертайтеся за номерами: (044) 4814-603 та (044) 4814-066.

Нагадаємо, на Суспільному керівників регіональних філій не призначають, а обирають шляхом відкритого й незалежного конкурсу. Участь у конкурсі можуть узяти всі охочі, хто відповідає кваліфікаційним вимогам. Функції адміністративного й творчого управління повністю поділено, відтак керівником творчого напряму роботи філії буде продюсер, а всіма адміністративними та господарськими питаннями керуватиме менеджер.

За результатами першого відкритого конкурсу з грудня 2017 року посаду менеджера UA: ОДЕСА обіймав Олег Небольсін, який 28 серпня звільнився з посади за угодою сторін та перейшов працювати до управління ризиків центральної дирекції Суспільного. До обрання нового керівника обов’язки менеджерки UA: ОДЕСА виконує Жанна Мазицька з департаменту координації філій Суспільного.